Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL sponsorem Finału PP

 

W dniu 1 maja 2007 na stadionie GKS BOT Bełchatów odbył się Finał piłkarskiego Pucharu Polski 2007. Zdobywcą PP został zespół Groclinu Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski po zwycięstwie 2:0 nad Kolporterem Koroną Kielce. A sponsorem tego wydarzenia był KREISEL – Przyjaciel Polskiego Sportu.

3 lata temu KREISEL był sponsorem pamiętnego finału PP pomiędzy Lechem, a Legią, a w 2007 roku postanowiliśmy ponownie wesprzeć finałowe starcie Pucharu Polski, które tym razem odbywało się w formie pojedynczego meczu rozgrywanego na stadionie w Bełchatowie. W finale spotkały się zespoły Groclin Grodzisk i Kolportera Kielce, a lepszym okazali się Grodziszczanie, którzy po bramkach Radosława Majewskiego i Jarosława Lato wygrali 2:0 i zdobyli Puchar Polski 2007.

Sam mecz, mimo nie najlepszej pory (12.00 w jeden z dni długiego weekendu) zgromadził na trybunach prawie komplet 5500 kibiców oraz dość sporą widownię przed telewizorami. A sponsorem tego wydarzenia była firma KREISEL, która od niedawna, ale w pełni zasłużenie promuje swą markę hasłem: Przyjaciel Polskiego Sportu.

08.05.2007