Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL sponsorem do EURO 2012?

 

KREISEL Technika Budowlana już od 2000 roku jest Oficjalnym Sponsorem Polskiej Reprezentacji Piłkarskiej. Umowa kończy się w 2010 roku po MŚ w RPA, ale KREISEL już dziś deklaruje chęć kontynuacji tej umowy do EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie! We wtorek 8 maja firma złożyła list intencyjny na ręce władz PZPN deklarując chęć kontynuacji sponsoringu naszej kadry.

KREISEL jest jednym z najważniejszych sponsorów naszej reprezentacji piłkarskiej nieprzerwanie pozostającym z Biało-Czerwonymi już od 2000 roku. Niemalże rok temu – 29 lipca w Poznaniu podpisana została umowa przewidujące sponsorowanie reprezentacji aż do MŚ w RPA w 2010, ale kiedy UEFA zadecydowała o powierzeniu organizacji EURO 2012 Polsce i Ukrainie… KREISEL zareagował błyskawicznie! Już w dzień po decyzji UEFA nasza strona na pewien czas zmieniła barwy na „kibicowskie”, pojawił się banner, informacja na temat EURO w Polsce, a w kilku tytułach prasowych pojawiły się reklamy w nowym layoucie nawiązującym do ME 2012. Ale to nie wszystko. 8 maja w Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbyła się konferencja prasowa KREISEL na której firma zadeklarowała chęć i gotowość kontynuacji sponsorowania naszej kadry aż do EURO 2012!

Podczas konferencji Prezes KREISEL Szczepan Gawłowski przekazał Prezesowi PZPN Michałowi Listkiewiczowi oraz Sekretarzowi Generalnemu PZPN Zdzisławowi Kręcinie list intencyjny w którym KREISEL zadeklarował oficjalnie swoją chęć pozostania Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski przez kolejne 2 lata. „- Sponsoring naszej narodowej reprezentacji to kluczowe działanie marketingowe naszej firmy już od 2000 roku i najważniejsze spośród wszystkich licznych działań sponsoringowych, z jakich jesteśmy znani” - zaznaczył Prezes KREISEL Szczepan Gawłowski. „- Mamy umowę do 2010 roku, ale chcemy być z naszą reprezentacją do najważniejszej imprezy w historii naszego kraju – EURO 2012. Ta impreza to wielka szansa dla Polski, dla polskiej piłki, ale też dla naszej firmy, działającej w kluczowej dla przygotowania EURO branży budowlanej. Dlatego właśnie jako firmy budowlanej i wieloletniego sponsora polskiego sportu nie może nas zabraknąć przy EURO w Polsce!” - podkreślił Szczepan Gawłowski.

Przedstawiciele PZPN nie kryli zadowolenia z pierwszej jak na razie deklaracji sponsorskiej do EURO 2012. „- Firma KREISEL jest z nami na dobre i na złe od 2000 roku, a dzisiejszym listem intencyjnym pokazała, że jest jednym z naszych najważniejszych i najwierniejszych sponsorów. Mamy nadzieję, że sponsoring reprezentacji w latach przed EURO przyniesie naszemu partnerowi firmie KREISEL wiele sukcesów” – powiedział Michał Listkiewicz, Prezes PZPN. Prezes Listkiewicz zaznaczył także potrzebę wybudowania nowej siedziby PZPN jeszcze przed EURO 2012 i podkreślił, że dobrze byłoby postawić ją na… materiałach KREISEL.

Warto zaznaczyć także na konferencji obecność Prezesa Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej Marka Zdziebłowskiego, który podkreślił aktywną działalność KREISEL w PKIS i licznych projektach realizowanych na rzecz rozbudowy infrastruktury sportowej w Polsce. „- KREISEL jest od 2005 roku Mecenasem Strategicznym Programu na Rzecz Rozwoju Budownictwa Sportowego w Polsce, a także Członkiem Założycielem PKIS i jestem przekonany, że w tych 5 latach dzielących nas do EURO 2012 KREISEL będzie nadal czynnie działał w tym obszarze z korzyścią dla PKIS, dla firmy i dla głównego celu – dobrego przygotowania infrastruktury do EURO w Polsce” – podsumował Marek Zdziebłowski.

Konferencja prasowa i podpisanie listu intencyjnego przez KREISEL zgromadziła ponad 40 dziennikarzy, a po jej zakończeniu przedstawiciele firmy i PZPN długo jeszcze wypowiadali się w kuluarowych wywiadach.

08.05.2007