Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Krok w stronę EURO 2008

 

Wyjazdowa batalia Biało-Czerwonych zakończona! W dwóch kluczowych i bardzo ciężkich meczach wyjazdowych Polacy zdobyli 2 punkty (2 remisy), ale co najważniejsze rywale także na tych punktach poprzestali. I w ten sposób przed finiszem eliminacji EURO 2008 Polska jest nadal liderem Grupy A! Powodzenia!

Wrzesień był jednym z najcięższych miesięcy dla naszej reprezentacji piłkarskiej w ostatnich latach. Mieliśmy dwa bardzo ważne mecze po rząd (w przeciągu 4 dni!) i to dwa na wyjeździe i z najważniejszymi rywalami z Grupy Eliminacji EURO 2008. W pierwszym meczu po wspaniałej grze i dramatycznej końcówce Polska zremisowała z IV drużyną świata i wicemistrzem Europy Portugalią 2:2! Bramki dla naszych zdobyli Mariusz Lewandowski i Jacek Krzynówek (w 87 minucie!). W ten sposób nasz najgroźniejszy rywal nie zmniejszył dystansu do Polaków i nadal jesteśmy na czele!

4 dni po meczu z Portugalią nasza reprezentacja zremisowała z Finlandią 0:0 po dużo mniej ciekawym i już nie tak dramatycznym meczu. Ten remis też jest cenny, gdyż Finlandia jest bezpośrednio za zespołem Beenhakkera w tabeli Grupy A. Warto podkreślić, że na obu meczach byli nasi wysłannicy i ponad 100 klientów i partnerów KREISEL, którzy, jak widać po wynikach, pomagają skutecznie naszej reprezentacji! Teraz przed Biało-Czerownymi ostatnie 3 mecze - z Kazachstanem (13.10 w Warszawie), z Belgią (17.11 w Chorzowie) oraz z Serbią (21.11 w Belgradzie). Na razie jesteśmy liderem i mamy nadzieje, że 22 listopada będziemy po raz pierwszy w historii polskiej piłki finalistą Mistrzostw Europy w piłce nożnej! KREISEL - sponsor polskiej reprezentacji piłkarskiej trzyma kciuki!

Sytuacja w grupie i sportowe opisy meczy - na stronie PZPN.

14.09.2007