Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Mamy EURO 2012!!!

 

To jeden z nawiększych sukcesów polskiego sportu, sukces nie tylko działaczy, sponsorów, czy klubów, ale może przede wszystkim sukces kibiców. Polska i Ukraina zostały gospodarzem Mistrzostw Europy EURO 2012! Decyzją władz UEFA podjętą w Cardiff w środę 18 kwietnia jedna z największych imprez sportowych na świecie odbędzie się na polskich stadionach!

EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie! Tej wiadomości chyba nikt tak do końca się nie spodziewał. Stawiano raczej na Włochów, lub na kandydujących już po raz trzeci Węgrów (z Chorwacją), jednak to właśnie Polska i Ukraina będą gospodarzami Mistrzostw Europy w 2012 roku! Dokładny terminarz będzie oczywiście dyskutowany i ustalany w najbliższych latach, jednak już teraz wiadomo, że w czerwcu 2012 roku na 4 stadionach w Polsce (Warzawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk) i 4 na Ukrainie rozegrane zostaną mecze EURO 2012.

KREISEL ma już obecnie umowę na Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski do 2010 (trwającą od 2000 roku!), jednak wobec decyzji o EURO 2012 w naszym kraju już dziś zaczynamy nieformalne rozmowy w sprawie przedłużania tej umowy. Jak podkreśla Jarosław Muczek, Wicedyrektor Marketingu KREISEL: "- 10-letniego sponsora polskiej piłki nie może zabraknąć w sytuacji, kiedy największa impreza w europejskiej piłce rozgrywana jest właśnie Polsce. Tym bardziej, że jednym ze stadionów goszczących EURO 2012 będzie obiekt Lecha w Poznaniu, w mieście w którym jest centrala naszej firmy. Myśląc o EURO 2012 można nawet zmodyfikować nasze koronne sportowe hasło, które brzmieć może: Buduj z nami, dla Ciebie gramy... tym razem u siebie!" - kończy Jarosław Muczek.

KREISEL - sponsor Biało-Czerwonych dziękuje i gratuluje wyboru... a wcześniej trzyma kciuki, by nasi piłkarze zagrali we wcześniejszych EURO 2008, do których eliminacje są już na półmetku. Najbliższe mecze z Azerbejdżanem i Armenią na początku czerwca, tak więc już niedługo...

19.04.2007