Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Piłkarze zaczęli rok 2007

 

Meczami z Estonią i Słowacją w hiszpańskim Jerez rozegranymi podczas tygodniowego zgrupowania polscy piłkarze zainaugurowali rok 2007 - rok, w którym rozegrają aż 9 meczy o punkty w eliminacjach Mistrzostw Europy Euro 2008. Na miesiąc przed początkiem tegorocznych eliminacji Biało-Czerwoni wydają się być w niezłej dyzpozycji.

Luty to tradycyjnie już miesiąc, w którym kadrowicze reprezentacji Polski zjeżdżają na zgrupowanie do hiszpańskiej Chiclany i rozgrywaja przy okazji 1-2 mecze towarzyskie. Także i w tym roku prowadzeni przez Leo Beenhakkera piłkarze rozegrali 2 mecze z reprezentacjami Estonii i Słowacji, które były ostatnimi sprawdzianami przed rozpoczynającą się 24 marca grą o wszystko w El. ME 2008. Mecz z Estonią Polacy zagrali w ligowym, krajowym składzie i bez problemów rozgromili rywali 4:0 (bramki Darek Dudka, Adam Kokoszka, Maciej Iwański i Paweł Golański), ale już ze Słowacją nie poszło tak łatwo. Grając w zestawieniu "miedzynarodowym" (jednak bez kilku podstawowych graczy, m.in Ebiego Smolarka i Macieja Żurawskiego) nasi piłkarze przegywali już 0:2, by doprowadzić do remisu 2:2 (bramki Michał Żewłakow i Radek Matusiak). Tym samym po pierwszych meczach 2007 roku widać, że naszych czeka trochę pracy, jednak skuteczność już mają dobrą!

Teraz czekamy na 24 marca 2007, kiedy to w Warszawie spotkamy się w pierwszym meczu Eliminacji Euro 2008 z Azerbejdżanem... a już 4 dni później w środę 28 marca zagramy w Kielcach z Armenią. I jasne jest, że w tych meczach jedyną możliwością jest komplet punktów, który pozwoli na oddech przed kluczową dla eliminacji jesienią 2007.

KREISEL - sponsor Biało-Czerwonych trzyma kciuki za naszych, a na relację z Warszawy zapraszamy już po meczu. Buduj z nami dla Ciebie gramy!

09.02.2007