Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Polska zagra w EURO 2008!!!

 

Historyczny sukces drużyny Leo Beenhakkera stał się faktem. Polska reprezentacja piłkarska po raz pierwszy awansowała do Mistrzostw Europy i zagra już za nieco ponad pół roku w EURO 2008 na stadionach Austrii i Szwajcarii. KREISEL, sponsor Biało-Czerwonych gratuluje trenerowi i piłkarzom i trzyma kciuki dalej...!

17 listopad 2007 - nowa historyczna data w polskim futbolu. Reprezentacja Polski pod wodzą charyzmatycznego trenera Leo Beenhakkera awansuje na EURO 2008 pokonując w Chorzowie Belgię 2:0 (po 2 bramkach niezawodnego Euzebiusza Smolarka)! Tym samym Polska po raz pierwszy w historii naszego rodzimego futbolu trafi do grona 16 najlepszych drużyn Starego Kontynentu! I to wychodząc z 8-sezpołowej trudnej i dość egzotycznej jak na Europę grupy (Azerbejdżan, Armenia, Kazachstan) i pozostawiając w tyle takie tuzy jak Portugalia i Serbia oraz zawsze solidną Finlandię!

Ten awans do dzieło wspaniałego trenera Leo Beenhakkera, który półtora roku temu po nieudanym Mundialu w Niemczech objął stołek selekcjonera naszej narodowej reprezentacji i od razu zapowiedział awans do ME 2008. I udało się, a teraz przed naszymi pół roku przygotowań i wreszcie 7 czerwca 2008 start w EURO 2008! Już 15 grudnia nasi zagrają na zgrupowaniu w Turcji z Bośnią i Hercegowiną, a w lutym 2008 2 mecze na jednym z turniejów towarzyskich w Grecji. Potem jeszcze jekieś 2-3 mecze towarzyskie i wreszcie ME! A losowanie grup EURO 2008 już za 2 tygodnie 2 grudnia. Trzymamy kciuki!

Przy okazji tego wielkiego sukcesu KREISEL- Oficjalny Sponsor Polskiej Reprezentacji Piłkarskiej  GRATULUJE LEO BEENHAKKEROWI I POLSKIM PIŁKARZOM!!! Trzymamy za Was kciuki i jesteśmy z Wami dalej!

21.11.2007