Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Porsche Open w Poznaniu

 

Po raz czwarty z rzędu na kortach poznańskiej Olimpii odbywał się w dniach 21-29 lipca tenisowy ATP Challenger - Porsche Open 2007. Turniej ten odbywał się także po raz czwarty pod patronatem Porsche, a po raz drugi z rzędu jednym ze sponsorów była firma KREISEL.

Porsche Open to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych w Polsce w randze Challengera ATP. Ale to nie tylko sam turniej, a raczej wielkie, tygdniowe święto tenisa, kultury, sztuki i wydarzenie towarzyskie na najwyższym poziomie. Poza turniejem tenisowym w którym wystąpią gracze z okolic 100-200 miejsca w światowym rankingu (w tym na pewno kilka znanych nazwisk graczy niedawno jeszcze pozycjonowanych wyżej!), Porsche Open 2007 to liczne koncerty światowych gwiazd, wydarzenia kulturalne, wystawy, spotkania i weekendowy piknik gwiazd na sportowo. W tym roku hitem były koncerty Emmanuelle Seigner i Johna Mayalla w Starym Browarze, a także turnieje VIP ze znanymi twarzami polskiego showbiznesu (Mariusz Czerkawski, Tomasz Stockinger, Cezary Pazura, Wojciech Fibak...) oraz Nutella Cup - turniej tenisowy dla dzieci.

Już po raz drugi z rzędu jednym ze sponsorów Porsche Open była firma KREISEL. Byliśmy na kortach poznańskiej Olimpii i... zapraszaliśmy także wszystkich naszych klientów i partnerów do Poznania! Więcej na oficjalnej stronie turnieju: http://www.porscheopen.pl/ .

30.07.2007