Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Tour de Pologne 2007

 

15 września w Karpaczu zakończyła się największa impreza sportowa w Polsce w 2007 roku - Tour de Pologne 2007. Prawie 1300 kilometrów z Warszawy przez Pomorze do Karpacza, 22 drużyny, 176 zawodników... po prostu wielkie kolarstwo w Polsce. A sponsorem wspomagającym tę wspaniałą imprezę był juz po raz czwarty KREISEL!

176 zawodników z 22 drużyn (w tym 20 najlepszych na świecie ekip Pro Tour), 1231 kilometrów, 7 etapów, góry, Mazury, Pomorze... i miliony kibiców na trasie i przed telewizorami - tak wyglądała znowu największa i najważniejsza impreza sportowa w Polsce. Ścigali się najlepsi na świecie, ale dla nas wazne jest też to, że organizacja zawodów była na najwyższym światowym poziomie.

Wśród licznych sponsorów Tour de Pologne 2007 była także już po raz czwarty firma KREISEL, która poza balonami i bannerami na trasie etapów oraz spotami radiowymi na mecie, wystawiła do Touru także swój MCS! Mobilne Centrum Szkoleniowe KREISEL tym razem służyło za mobilną reklamę firmy na trasie każdego z etapów i trzeba powiedzieć, że w kolumnie reklamowej wyróżniało się nie tylko rozmiarem. Jak podkreśla prowadzący auto koordynator MCS Łukasz Szajek: "- Nasz samochód oblegały na każdym etapie tłumy kibiców, także tych najmłodszych, spośród których być może wyrosną nasi przyszli klienci... A generalnie marka KREISEL na pewno w tak doborowym towarzystwie i w tak wielkiej imprezie sporo zyskała" - podkreśla Łukasz Szajek, prawdziwy weteran TdP, który zanotował już trzeci wyścig w ostatnich 4 latach.

Więcej sportowych szczegółów na temat TdP - na stronie Langteam.

16.09.2007