Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

2008

 

Korona z firmą KREISEL

Tomasz Kobielski, Bogusław Ogrodnik i Janusz Adamski w sobotę, 19 stycznia, zdobyli najwyższy szczyt Antarktydy - Mt. Vinson. Tym samym zdobyli Koronę Ziemi i stali się pierwszą trójką Polaków w historii, która jednocześnie tego dokonała. Sponsorem ostatniego szczytu była firma Kreisel.

Więcej

Drogę do RPA czas zacząć!

Już w najbliższą sobotę 6 września na stadionie we Wrocławiu piłkarze Reprezentacji Polski zainaugurują swoją drogę do Mistrzostw Świata w RPA 2010...

Więcej

Rewolucja w kadrze Leo

Po nieudanych Mistrzostwach Europy w Austrii Leo Beenhakker postanowił dość rewolucyjnie zmienić skład naszej drużyny...

Więcej

Remis i porażka na pożegnanie z EURO

Mimo wielkich oczekiwań i nadziei polskich kibiców Reprezentacja Polski pożegnała się z EURO 2008 już po fazie grupowej...

Więcej

Minuta do szczęścia

Polskie media huczą od krytyki sędziego w meczu Austria Polska. W ostatniej minucie doliczonego czasu angielski sędzia Howard Webb...

Więcej

Rozstrzygnięcia w kadrze

Leo Beenhakker ustalił ostateczny skład na Euro 2008. Niespodziewanie zabrakło w nim Radosława Matusiaka, który uchodził za ulubieńca selekcjonera. Na liście rezerwowej znalazł się też Grzegorz Bronowicki i Radosław Majewski.

Więcej

Szlifują formę

W Donaueschingen rozpoczęło się zgrupowanie naszej kadry przed Euro 2008...

Więcej

Wybrańcy Leo

Kadra Leo Beenhakkera na Euro 2008 zawęża się. Trener przedstawił nazwiska 26 zawodników, którzy wezmą udział w zgrupowaniu w Niemczech. Na liście rezerwowej znalazł się m.in. Wojciech Kowalewski, Arkadiusz Radomski i Michał Goliński.

Więcej

Szeroka kadra na Euro

Leo Beenhakker, selekcjoner reprezentacji Polski, powołał 31 piłkarzy do szerokiej kadry na Mistrzostwa Europy w Austrii i Szwajcarii.

Więcej

Wypadek przy pracy?

Reprezentacja Polski w towarzyskim meczu z USA przegrała 0-3. To ostatnie ostrzeżenie dla Polaków przed czerwcowymi Mistrzostwami Europy. Czas na mobilizację.

Więcej

Reprezentanci strzelają

Dobre wieści napływają z Grecji i Hiszpanii. Zarówno Maciej Żurawski, jak i Euzebiusz Smolarek strzelili dla swoich klubów bramki.

Więcej

Niespodzianki w kadrze na USA

Janczyk i Piszczek - to nazwiska, które sprawiły kibicom chyba największą niespodziankę, jeśli chodzi o kadrę powołaną na mecz z USA.

Więcej

Reprezentacja spada w rankingu

Aż o cztery miejsca spadła reprezentacja Polski w najnowszym rankingu FIFA. Obecnie zajmuje 24 pozycję. W pierwszej pięćdziesiątce rankingu większy spadek (o sześć miejsc) zanotowała tylko Korea Południowa.

Więcej

Włoch w kadrze Polski?

Media coraz głośniej spekulują o obcokrajowcach mających zagrać w reprezentacji Polski. Nazwisko Rogera Guerreriro już chyba nikogo w tym zestawieniu nie dziwi. Ale czy ktoś słyszał o Robercie Acquafresca'e?

Więcej