Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Szlifują formę

 

W Donaueschingen rozpoczęło się zgrupowanie naszej kadry przed Euro 2008. Największe polskie media koczują przy pilnie strzeżonym ośrodku, by podglądać przygotowania Polaków do historycznego występu w Mistrzostwach Europy.

Hotel Oschberghof położony jest przy przepięknym polu golfowym. Organizatorzy zgrupowania zadbali o spokojne warunki dla kadrowiczów, mimo ogromnego zainteresowania dziennikarzy.

Do zawodników dołączył młody bramkarz Arsenalu Londyn - Wojciech Szczęsny, który będzie trenował na zgrupowaniu, do przybycia do Niemiec Tomasza Kuszczaka z Manchasteru United. Pozostali piłkarze są już na miejscu, wszyscy zdrowi i gotowi do treningów.

Nietypowo rozpoczął się wtorkowy rozruch piłkarzy, na który pojechali... rowerami. Leo Beenhakker nie naraził ich jednak na zbyteczny wysiłek, bo boisko treningowe znajduje się bardzo blisko ośrodka.

W czasie zgrupowania Polacy rozegrają trzy mecze - z zespołem klubowym FC Schaffhausen (23 maja) oraz dwa oficjalne spotkania międzypaństwowe z Macedonią (26 maja) i Albanią (27 maja). Pobyt w Niemczech zakończy się 31 maja.

19.05.2008