Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Włoch w kadrze Polski?

 

Media coraz głośniej spekulują o obcokrajowcach mających zagrać w reprezentacji Polski. Nazwisko Rogera Guerreriro już chyba nikogo w tym zestawieniu nie dziwi. Ale czy ktoś słyszał o Robercie Acquafresca'e?

Gazeta Wyborcza w ostatnich dniach dotarła do piłkarza nazwiskiem Acquafresca, którego matka jest z Polką. 21-letni chłopak jest zawodnikiem włoskiego Cagliari. Przyznał, że swego czasu interesował się nim trener Michał Globisz, jednak do kadry oficjalnego powołania nie dostał. Młody piłkarz ma tymczasem polski paszport i czeka na szansę gry w polskiej reprezentacji.

Wciąż trwa oczekiwanie na decyzję o przyznaniu obywatelstwa zawodnikowi Legii Warszawa - Rogerowi Guerreriro. Sam Leo Beenhakker powiedział, iż chętnie widziałby tego zawodnika w kadrze.

Ostatnio o polskim obywatelstwie zaczął mówić także Manuel Arboleda z Zagłębia Lubin. Miał on okazję do pokazania się trenerowi podczas ostatniego sprawdzianu Polski z Gwiazdami Orange Ekstraklasy. Był jednym z najlepszych zawodników tego meczu.

10.03.2008