Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

2009

 

KREISEL Przyjacielem Polskiego sportu

KREISEL Technika Budowlana już od wielu lat sponsoruje kluby, zespoły i zawodników oraz wydarzenia sportowe w Polsce. Firma angażowała się i jest nadal aktywnie obecna w wielu dyscyplinach sportowych m.in. kolarstwie, żużlu, kajakarstwie, siatkówce, koszykówce, boksie czy skokach narciarskich. Od 2000 roku, po sponsorowaniu Poznańskiego Lecha, aktywnie wspieramy naszą, polską reprezentację piłki nożnej.

Więcej

Sprawdzian reprezentacji

Już 5 września piłkarska reprezentacja Polski rozegra kolejne mecze o punkty w el. Mistrzostw Świata 2010. Na Stadionie Śląskim w Chorzowie zmierzy się w rewanżu z Irlandią Północną. Sponsorem reprezentacji niezmiennie od lat jest Kreisel Technika Budowlana.

Więcej

Kreisel ze sportowcami

Zarząd firmy Kreisel Technika Budowlana po raz kolejny uczestniczył w Wielkim Balu Sportowca. W tym roku uroczystość odbyła się 30 stycznia w hotelu IBB Andersia. Prezes Szczepan Gawłowski wręczył nagrodę Jarosławowi Hampelowi, najlepszemu żużlowcowi w regionie.

Więcej

Kreisel z piłkarzami

Na Wielkim Balu Piłkarza, jak co roku, nie mogło zabraknąć firmy Kreisel Technika Budowlana. 9 stycznia w Hotelu IBB Andersia Zarząd firmy uczestniczył razem z działaczami, trenerami i piłkarzami w święcie piłkarzy wielkopolski. Laureatom plebiscytu „Głosu Wielkopolskiego" wręczyli cenne nagrody.

Więcej

Kreisel wspiera wyprawę dookoła świata

Kreisel będzie jedynym sponsorem nowego projektu marketingowego o nazwie „Dzienniki podróży". Wesprze Olafa Jarzemskiego w jego doświadczalnej wyprawie dookoła świata.

Więcej

Kreisel sponsorem Porsche Open

Na kortach Olimpii zakończył się Poznań Porsche Open z pulą nagród 100 tys. dolarów. Zwyciężył Peter Luczak, Australijczyk z polskimi korzeniami. Oficjalnym sponsorem turnieju był m.in. Kreisel Technika Budowlana.

Więcej