Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Kreisel sponsorem Porsche Open

 

Na kortach Olimpii zakończył się Poznań Porsche Open z pulą nagród 100 tys. dolarów. Zwyciężył Peter Luczak, Australijczyk z polskimi korzeniami. Oficjalnym sponsorem turnieju był m.in. Kreisel Technika Budowlana.

   Poznański Turniej (niegdyś Polish Open) cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców i mediów. Na imprezę przyjechali tenisiści z pierwszej setki rankingu ATP (Chilijczycy Paul CAPDEVILLE, Nicolas MASSU). Bardzo dobrze spisał się podczas turnieju 19-letni Polak Jerzy Janowicz, który awansował już półfinału. Uległ w nim późniejszemu zwycięzcy Porsche Open 4:6, 2:6.

         Kreisel, znany ze swojej aktywności w sponsoringu sportowym, wspiera Porsche Open tradycyjnie od początku jego istnienia. Logo firmy ukazało się na banerze okalającym kort centralny. Widzieli je więc kibice, którzy pojawiali się codziennie na trybunach oraz widzowie przed telewizorami. Mecz finałowy (w niedzielę, 26 lipca) transmitowała na żywo TVP Sport, a powtórzyła TVP Polonia. Poza tym informacje o sponsorach i partnerach turnieju znalazły się na stronie internetowej http://www.porscheopen.pl/ i na plakatach.

27.07.2009