Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Kreisel wspiera wyprawę dookoła świata

 

Kreisel będzie jedynym sponsorem nowego projektu marketingowego o nazwie „Dzienniki podróży". Wesprze Olafa Jarzemskiego w jego doświadczalnej wyprawie dookoła świata.

Kreisel Technika Budowlana, firma od lat wspierająca polskich sportowców, tym razem zaangażowała się w sponsoring niestandardowego projektu Olafa Jarzemskiego, wspólnika jednej z poznańskich agencji reklamowych. Inicjatywa podróżnika zakłada połączenie zwiedzania rozmaitych zakątków świata z obserwacją technik marketingowych i reklamowych, wpisujących się w krajobraz najdalszych krańców globu.

Celem podróży jest odświeżenie spojrzenia na polską reklamę i porównanie jej ze światowymi wzorcami. Nie mniej istotnym aspektem wyprawy będzie próba dostrzeżenia specyfiki nawet najprostszych działań reklamowych, również tych, które z krajowej perspektywy wydają się raczej anegdotyczne.

Efekty prowadzonych obserwacji można śledzić na stronie internetowej www.dziennikipodrozy.pl, gdzie obok dokumentacji fotograficznej odnajdziemy zapiski z ekspedycji. Zdjęcia z podróży posłużą do przygotowania kalendarza firmy Kreisel na 2010 rok.

Warto wspomnieć, że to kolejne zaangażowanie firmy w sponsoring projektów podróżniczych. W 2008 roku Kreisel wspierał między innymi wyprawę polskich himalaistów na najwyższy szczyt Antarktydy - Mt. Vinson. Wcześniej finansował też ekspedycję Olafa Jarzemskiego w Himalaje. Flaga firmy znalazła się wówczas na wysokości 8 tys. metrów n.p.m.

16.03.2009