Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Kreisel z piłkarzami

 

Na Wielkim Balu Piłkarza, jak co roku, nie mogło zabraknąć firmy Kreisel Technika Budowlana. 9 stycznia w Hotelu IBB Andersia Zarząd firmy uczestniczył razem z działaczami, trenerami i piłkarzami w święcie piłkarzy wielkopolski. Laureatom plebiscytu „Głosu Wielkopolskiego" wręczyli cenne nagrody.

Wielki Bal Piłkarza oraz towarzyszący mu Plebiscyt „Srebrna Piłka 2008" odbył się już po raz 17. W tym roku laureatów wybierano spośród 126 piłkarzy, 13 klubów i 22 trenerów w kategoriach piłkarz roku, piłkarz I ligi, II i III ligi. W plebiscycie „Głosu Wielkopolskiego" piłkarzem roku został Rafał Murawski, zaś trenerem roku Franciszek Smuda.

Kreisel, jako firma od lat wspierająca polskich sportowców, to jedno z przedsiębiorstw wyróżnionych przez organizatora balu - „Głos Wielkopolski" - mianem „przyjaciół i sponsorów" sportu. Uczestnictwo w tego typu inicjatywach to trwały element strategii marketingowej firmy. Sponsoruje ona nie tylko polskich piłkarzy (Oficjalny Sponsor Polskiej Reprezentacji Piłkarskiej 2000 - 2010), reprezentację olimpijską (2004-2006), ale również żużlowców, bokserów, a także wiele innych zawodów sportowych, m. in. Puchar Świata w Skokach Narciarskich.

Dzięki zaangażowaniu w tego typu inicjatywy firma pojawia się na wielu branżowych imprezach. Wielki Bal Piłkarza odbywający się w Poznaniu to tylko jedna z nich. Wśród innych wymienić można choćby ogólnopolski Bal Sportowca, odbywający się corocznie w Warszawie.

12.01.2009