Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Kreisel ze sportowcami

 

Zarząd firmy Kreisel Technika Budowlana po raz kolejny uczestniczył w Wielkim Balu Sportowca. W tym roku uroczystość odbyła się 30 stycznia w hotelu IBB Andersia. Prezes Szczepan Gawłowski wręczył nagrodę Jarosławowi Hampelowi, najlepszemu żużlowcowi w regionie.

Wielki Bal Sportowca towarzyszy zawsze organizowanemu co roku przez dziennik „Polska Głos Wielkopolski" plebiscytowi na Najlepszych Sportowców i Trenera Wielkopolski. Jego 51. edycję wygrali Aneta Konieczna, mistrzyni olimpijska z Pekinu w kajakarstwie oraz Aleksander Wojciechowski, który jako jedyny Polak zdobył w 2008 roku tytuł najlepszego wioślarskiego trenera na świecie.

Uczestnictwo firmy Kreisel Technika Budowlana w tegorocznym balu to potwierdzenie jej trwałego zaangażowania w życie polskiego sportu. Co roku bierze ona udział w wielu tego typu wydarzeniach. W 2009 roku zarząd firmy gościł już między innymi na Wielkim Balu Piłkarza, który odbył się na początku stycznia w Poznaniu.

Wieloletni sponsoring sportowy to jeden z ważnych elementów strategii marketingowej firmy. Wspiera ona nie tylko polskich piłkarzy (Oficjalny Sponsor Polskiej Reprezentacji Piłkarskiej 2000 - 2010), reprezentację olimpijską (2004-2006), ale również żużlowców, bokserów, a także wiele innych zawodów sportowych, m. in. Puchar Świata w Skokach Narciarskich. Warto dodać, że nagrodzony w tym roku w plebiscycie „Polski Głosu Wielkopolskiego" Jarosław Hampel to jeden z pierwszych sportowców sponsorowanych przez Kreisel. W 2000 roku firma sfinansowała zakup motocykla dla niespełna 18-letniego wówczas zawodnika Polonii Piła.

31.01.2009