Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

2003

 

Wizyta Konsula Generalnego Rosji

2 października 2003 roku w siedzibie głównej KREISEL w Poznaniu przebywała z wizytą Konsul Generalny Federacji Rosyjskiej Aleksander Jakowienko.

Więcej

Kreisel RUS z siedzibą w Moskwie

1 października 2003 roku rozpoczął się nowy rozdział w w historii firmy KREISEL. Od tego dnia zainaugurowała działalność nowa spółka-córka - KREISEL RUS z siedzibą w Moskwie. W najbliższym czasie firma ma rozpocząć tworzenie sieci sprzedaży na rynku rosyjskim oraz budowanie nowej fabryki w Kałudze.

Więcej

Seminarium w Łagiewnikach

30 września w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach odbyło się seminarium poświęconemu budowie, renowacji i aranżacji obiektów sakralnych. Udział w seminarium wzięła firma KREISEL.

Więcej

BATIMAT 2003 Sankt Petersburg

W pierwszej połowie września firma KREISEL uczestniczyła w Targach Budowlanych BATIMAT 2003 w Sankt Petersburgu. Jest to kolejny krok w strategii KREISEL zmierzającej do aktywniejszego wejścia na rynki wschodnie.

Więcej

Nowa fabryka KREISEL w Ujeździe

W czerwcu 2003 roku firma KREISEL uruchomiła najwiekszy i najnowocześniejszy zakład produkcyjny w Polsce. Nowa fabryka, zlokalizowana w centralnej Polsce w miejscowości Ujazd k/Tomaszowa Mazowieckiego, bedzie mogła wytwarzać do 1000 ton produktów dziennie.

Więcej

Dodatkowy zakład KREISEL w Poznaniu

Pod koniec marca 2003 firma KREISEL ukończyła budowę nowego zakładu produkcji mokrej przy siedzibie głównej spółki w Poznaniu. To jedna z dwóch dużych inwestycji budowlanych firmy w 2003 roku, a jej koszt oszacowany został na prawie 3 miliony złotych.

Więcej