Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Kreisel RUS z siedzibą w Moskwie

 

1 października 2003 roku rozpoczął się nowy rozdział w w historii firmy KREISEL. Od tego dnia zainaugurowała działalność nowa spółka-córka - KREISEL RUS z siedzibą w Moskwie. W najbliższym czasie firma ma rozpocząć tworzenie sieci sprzedaży na rynku rosyjskim oraz budowanie nowej fabryki w Kałudze.

W początkowej fazie działalności KREISEL RUS przewidywane jest rozwinięcie pracy centralnego magazynu produktów KREISEL oraz dynamiczne działania marketingowe ukierunkowane na budowę wizerunku marki na rynku rosyjskim. Za funkcjonowanie i rozwój spółki moskiewskiej odpowiada Dyrektor Generalny ds. Eksportu i Sieci Handlowych - Witold Tłuchowski, który z otwarciem działalności w Moskwie wiąże duże nadzieje.

„- Dobre wyniki sprzedaży na rynku kaliningradzkim chcemy powtórzyć w innych regionach Rosji ze szczególnym naciskiem na rynki: moskiewski i petersburski. Na lata 2004-2005 planujemy rozpoczęcie produkcji naszych podstawowych suchych zapraw budowlanych, a już od wiosny przyszłego roku planujemy rozpoczęcie konfekcjonowania produktów mokrych. W połączeniu z aktywnością marketingową te działania powinny przynieść nam wymierne efekty w postaci znaczącego wzrostu obrotów i umocnienia marki” – podkreśla Witold Tłuchowski.

03.10.2003

Wstecz