Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

2004

 

Murowanych Sukcesów w 2005 roku!

Naszym Partnerom, Klientom, Znajomym, Przyjaciołom - Wszystkiego Najlepszego, Zdrowia, Pomyślności i Powodzenia w Sprawach Zawodowych i w Życiu Osobistym, a przede wszystkim MUROWANYCH SUKCESÓW w 2005 roku...

Więcej

Białoruś będzie nastepna?

Dalszy ciąg wschodniej ekspansji firmy KREISEL. W pierwszym tygodniu września w Mińsku odbyły się Targi Budowlane BUDPRAGRESS 2004, na których stoisko promocyjne miała firma KREISEL. Zdaniem przedstawicieli firmy prezentacje produktów KREISEL cieszyły się dużym zainteresowaniem, co potwierdza słuszność planów inwestycyjnych na Białorusi.

Więcej

TELEDOM z firmą KREISEL

W poniedziałek 13 września ruszył duży projekt medialny pod nazwą TELEDOM. Jego największą atrakcją jest możliwość wygrania domu pod Warszawą o wartości blisko milion złotych! Jednym z patronów przedsięwzięcia i twórców Teledomu jest firma KREISEL.

Więcej

W tematyce unijnej

Od 2,5 miesiąca Polska jest członkiem Unii Europejskiej. Polskie firmy stają teraz przed wyzwaniami konkurencyjnego rynku europejskiego, a żeby udanie konkurować z firmami zachodniej Europy, należy dobrze poznać specyfikę rynku unijnego. Służą temu liczne konferencje, seminaria i sympozja, w których aktywnie uczestniczy także firma KREISEL.

Więcej

Szczepan Gawłowski Euro-Managerem

W sobotę 19 czerwca w Zakrzewie k/ Gniezna odbył się coroczny Piknik Loży Wielkopolskiej Business Centre Club. Głównym punktem tego spotkania było wręczenie statuetek Euro-Managera 2004 dla szefów najlepszych firm regionu Wielkopolski. Jednym z trzech wyróżnionych został prezes firmy KREISEL Szczepan Gawłowski.

Więcej

Tytan Biznesu 2003 dla prezesa KREISEL

W piątek 18 czerwca w Hotelu Novotel Poznań Centrum odbył się uroczysty bankiet z okazji 11-lecia Wielkopolskiego Klubu Kapitału. Podczas spotkania statuetką Tytana Biznesu 2003 nagrodzony został prezes firmy KREISEL Szczepan Gawłowski.

Więcej

Wzrosty wbrew obawom

Doskonały początek roku dla firmy KREISEL. W pierwszych czterech miesiącach KREISEL zanotował aż 50-procentowy wzrost sprzedaży, a wynik finansowy był na koniec kwietnia kilkakrotnie wyższy niż w analogicznym okresie 2003 roku! Co ciekawe firma notowała w maju dalszy wzrost, mimo obaw, jakie towarzyszyły zwyżce VAT na materiały budowlane.

Więcej

Po Kijowie - Moskwa

W dniach od 5 do 9 kwietnia 2004 w Moskwie odbywała się jedna z największych imprez targowych branży budowlanej w Europie - Russia Building Week. Wśród ponad 1600 wystawców z 30 krajów swoje stoisko zaprezentowała także firma KREISEL.

Więcej

22 miliony na nowe fabryki

Sumę 22 milionów złotych chce zainwestować w 2004 roku firma KREISEL na budowę i rozbudowę zakładów produkcyjnych. Największą inwestycją będzie budowa fabryki w rosyjskiej Kałudze - 150 km od Moskwy.

Więcej

Targi w Kijowie

Poznańska firma KREISEL Technika Budowlana aktywnie działa na rynkach wschodnich. W ubiegłym roku założyła spółkę KREISEL RUS w Moskwie, w marcu rozpoczęła budowę fabryki w Kałudze, a w ubiegłym tygodniu wzięła udział w Targach Budowlanych w Kijowie.

Więcej

Europejska konferencja

Firma KREISEL utrzymuje szerokie kontakty z partnerami zagranicznymi. W dniach 20-23 marca w Krakowie odbywała się konferencja europejskich partnerów budowlanych współpracujących z firmą KREISEL.

Więcej

Rekordowy rok KREISEL

Ubiegły rok 2003 był już dziesiątym w historii firmy KREISEL na polskim rynku, a zarazem dziesiątym zakończonym rekordowymi wynikami finansowymi. Sprzedaż wzrosła o 36 %, zysk netto o 21 %, a przychody z eksportu aż o 90 %.

Więcej

Nowe biuro KREISEL Rus w Moskwie

W ubiegłym tygodniu, 5 lutego 2004, firma KREISEL RUS otworzyła nowe biuro handlowe w Moskwie. Mieszczące się w centrum rosyjskiej stolicy biuro będzie główną siedzibą działającej od października ubiegłego roku firmy.

Więcej