Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Europejska konferencja

 

Firma KREISEL utrzymuje szerokie kontakty z partnerami zagranicznymi. W dniach 20-23 marca w Krakowie odbywała się konferencja europejskich partnerów budowlanych współpracujących z firmą KREISEL.

Na zaproszenie firmy KREISEL do Krakowa przyjechało prawie 130 osób reprezentujących duże firmy budowlane z całej Europy. Uczestniczyli oni w trzydniowej konferencji organizowanej przez KREISEL. Wśród gości byli prezesi firm budowlanych, szefowie produkcji, finansów, sprzedaży oraz dyrektorzy zakładów produkcyjnych z 11. krajów - Austrii, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji, Czech, Litwy, Niemiec, Rumunii, Słowenii, Słowacji, Szwajcarii i Węgier.

Podczas konferencji dyskutowano o przyszłości rynków budowlanych w Europie, o nowych technologiach i rozwiązaniach stosowanych w branży budowlanej oraz o strategii firm budowlanych na najbliższe lata. Poza oficjalnymi dyskusjami, uczestnicy konferencji spotykali się na rozmowach nieformalnych. Gościem specjalnym krakowskiego spotkania był prezydent Lech Wałęsa, który rozmawiał z zagranicznymi partnerami KREISEL na temat przyszłości Polski w Unii Europejskiej oraz szans i zagrożeń stojących przed Zjednoczoną Europą. Goście krakowskiego spotkania mieli także okazję zwiedzić Kraków i Wieliczkę.

Gospodarz konferencji, prezes firmy KREISEL Szczepan Gawłowski podkreślił, że tego typu spotkania są dobrą okazją do zapoznania się z kondycją i problemami branży budowlanej w całej Europie. "- Za miesiąc Polska wstąpi do Unii Europejskiej, a nasza firma będzie konkurować z producentami materiałów budowlanych z krajów całej Unii. Dlatego też ważne jest dobre przygotowanie do tego wyzwania. Organizując konferencję naszych europejskich partnerów mogliśmy wymienić doświadczenia i omówić strategię współpracy w zupełnie nowych warunkach jakie czekają nas po 1 maja 2004" - podsumował prezes Gawłowski.

26.03.2004

Wstecz