Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Po Kijowie - Moskwa

 

W dniach od 5 do 9 kwietnia 2004 w Moskwie odbywała się jedna z największych imprez targowych branży budowlanej w Europie - Russia Building Week. Wśród ponad 1600 wystawców z 30 krajów swoje stoisko zaprezentowała także firma KREISEL.

Russia Building Week to największa impreza targowa branży budowlanej w Rosji dzieląca się na 11 imprez tematycznych. Podczas trwających 5 dni Targów swoją ofertę przedstawiło ponad 1600 firm z 30 krajów, a imprezę odwiedziło ponad 150 tysięcy gości. Wśród nich swoje stoisko zaprezentowała także firma KREISEL, która uczestniczyła w imprezie pod nazwą Batimat Mosbuild 2004. Poza spotkaniami handlowymi i kontaktami z potencjalnymi i obecnymi kontrahentami, przedstawiciele KREISEL prowadzili cieszące się dużym zainteresowaniem praktyczne pokazy zastosowania produktów firmy.

KREISEL od kilku lat aktywnie działa na rynku rosyjskim prowadząc współpracę z partnerami w rejonie kaliningradzkim, petersburskim i moskiewskim. Firma uczestniczyła także w ubiegłych latach w targach budowlanych w Sankt Petersburgu i w Moskwie, a ostatnio pod koniec marca w Targach w Kijowie. "- Z rynkami wschodnimi wiążemy duże nadzieje, planujemy jeszcze w tym roku zainwestować tam ponad 15 milionów złotych, zbudować fabrykę w Kałudze i założyć spółkę na Ukrainie - stąd nasza obecność na targach branżowych" - powiedział Szczepan Gawłowski, prezes firmy KREISEL.

Warto podkreślić, że KREISEL prowadzący szeroko zakrojoną ekspansję na rynkach wschodnich, dostał wsparcie w przygotowaniu prezentacji na Targach w Moskwie ze strony Unii Europejskiej. Przygotowanie stoiska KREISEL zostało współfinasowane z funduszu Phare 2001, przeznaczonego właśnie na wspieranie działań promocyjnych, targów i wystaw.

21.04.2004

Wstecz