Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

TELEDOM z firmą KREISEL

 

W poniedziałek 13 września ruszył duży projekt medialny pod nazwą TELEDOM. Jego największą atrakcją jest możliwość wygrania domu pod Warszawą o wartości blisko milion złotych! Jednym z patronów przedsięwzięcia i twórców Teledomu jest firma KREISEL.

Wystarczy oglądać telewizyjne odcinki TELEDOMU, wysłać sms-a z hasłem „Teledom” pod numer 7319  (3,66 z VAT), odpowiedzieć na pytania w audio tele i… można stać się właścicielem pięknego domu w podwarszawskiej Białołęce! To możliwe dzięki programowi TELEDOM, wspólnemu przedsięwzięciu blisko 30 dużych firm budowlanych, Telewizji Polskiej i Wytwórni Filmowej Lunartis. Dom powstawał od lipca do początku września przy współpracy koncernów budowlanych (m.in. Termo Organika, Veka Polska, Isover, Hormann Polska, CRH Klinkier, Velux, Viessmann, Komfort, Roca Polska, Polcolorit), wśród których obecny był także KREISEL. Firma kompleksowo wykonała docieplenie domu systemem TURBO-SA na tynku silikatowym.

Pracę wykonywaną przez specjalistów poszczególnych firm partnerów TELEDOMU można oglądać w krótkich poradnikowych odcinkach codziennie w dni powszednie ok. 18.50 w TVP2 i ok. 23.00 w TVP1. Wszystkie odcinki TELEDOMU prowadzi znany i lubiany „Czterdziestolatek”, czyli inżynier Stefan Karwowski („w cywilu” aktor Andrzej Kopiczyński). Trzy części poświęcone dociepleniu domu systemem TURBO firmy KREISEL będzie można oglądać w piątek 17 września ok. 18.50 w TVP2, tego samego dnia ok. 23.00 w Jedynce  oraz w poniedziałek 20 września o 18.50 w Dwójce.

Zapraszamy do oglądania... i smsowania, może piękny, przytulny i TURBO-docieplony TELEDOM trafi właśnie do Państwa? Wszelkie szczegóły na temat TELEDOMU (regulamin, zdjęcia, partnerzy) – można znaleźć na stronie www.teledom.info. Zapraszamy!

16.09.2004

Wstecz