Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Targi w Kijowie

 

Poznańska firma KREISEL Technika Budowlana aktywnie działa na rynkach wschodnich. W ubiegłym roku założyła spółkę KREISEL RUS w Moskwie, w marcu rozpoczęła budowę fabryki w Kałudze, a w ubiegłym tygodniu wzięła udział w Targach Budowlanych w Kijowie.

W niedzielę 28 marca zakończyły się III Międzynarodowe Targi "Budownictwo i Architektura" w Kijowie, największa impreza targowa branży budowlanej na Ukrainie. W Targach uczestniczyło ponad 1000 wystawców z 20 krajów. Wśród nich swoje produkty promowała firma KREISEL Technika Budowlana, której stoisko odwiedziło wielu partnerów, obecnych i potencjalnych kontrahentów z rynków wschodnich. Poza prezentacją produktów KREISEL, pracownicy firmy prowadzili praktyczne pokazy technik budowlanych. W obsłudze stoiska i rozmowach handlowych uczestniczyli, oprócz przedstawicieli centrali firmy z Poznania, pracownicy powstałej pod koniec ubiegłego roku spółki KREISEL RUS.

Warto dodać, że już w przyszłym tygodniu w dniach 6-9 kwietnia KREISEL będzie uczestniczył w największej imprezie targowej na Wschodzie - targach BATIMAT MOSBUILD 2004 w Moskwie. "- Targi w Kijowie i w Moskwie są kolejnym krokiem naszej firmy na drodze do budowy silnej pozycji marki KREISEL na rynkach wschodnich" - podkreśla Witold Tłuchowski, Generalny Dyrektor ds. Eksportu i Sieci Handlowych firmy KREISEL. "- W ubiegłym roku założyliśmy KREISEL RUS w Moskwie, trzy tygodnie temu zaczęliśmy budowę fabryki w Kałudze (150 km od Moskwy), a w planach na ten rok mamy jeszcze założenie spółki na Ukrainie i rozpoczęcie sprzedaży z własnego magazynu w Kijowie. Planujemy także prowadzenie aktywnych działań marketingowych ukierunkowanych na rynek firm wykonawczych i dystrybutorów. Chcemy w ten sposób zdobyć dostęp do ogromnych rynków wschodnich i przygotować się do zapowiadanego boomu budowlanego na Wschodzie" - podsumowuje Witold Tłuchowski.

29.03.2004

Wstecz