Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Tytan Biznesu 2003 dla prezesa KREISEL

 

W piątek 18 czerwca w Hotelu Novotel Poznań Centrum odbył się uroczysty bankiet z okazji 11-lecia Wielkopolskiego Klubu Kapitału. Podczas spotkania statuetką Tytana Biznesu 2003 nagrodzony został prezes firmy KREISEL Szczepan Gawłowski.

Wielkopolskie Filary i Tytany Biznesu to prestiżowe nagrody biznesowe przyznawane corocznie przez Wielkopolski Klub Kapitału i Gazetę Poznańską. Z okazji XI rocznicy powstania tej organizacji w miniony piątek odbyło się uroczyste wręczenie statuetek najlepszym przedsiębiorstwom w regionie. Filary Biznesu (przyznawane małym i średnim firmom) otrzymało 10 firm, a Tytany - 8 najlepszych dużych przedsiębiorstw.

Wśród wyróżnionych Tytanem Biznesu 2003 była także firma KREISEL i jej prezes Szczepan Gawłowski, który otrzymał statuetkę Tytana z rąk przedstawicieli WKK i Gazety Poznańskiej. KREISEL został wyróżniony za "rozwój przedsiębiorstwa", co oznacza, ze doceniony został rekordowy rok 2003, duże inwestycje firmy w rozbudowę zakładów produkcyjnych i ekspansja na rynki wschodnie.

20.06.2004

Wstecz