Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

W tematyce unijnej

 

Od 2,5 miesiąca Polska jest członkiem Unii Europejskiej. Polskie firmy stają teraz przed wyzwaniami konkurencyjnego rynku europejskiego, a żeby udanie konkurować z firmami zachodniej Europy, należy dobrze poznać specyfikę rynku unijnego. Służą temu liczne konferencje, seminaria i sympozja, w których aktywnie uczestniczy także firma KREISEL.

Pierwszą z nich była konferencja zorganizowna przez poznańską firmę TEB Consulting pod hasłem "Fundusze Strukturalne Unii Europejskiej źródłem finansowania inwestycji samorządowych", która odbyła się w dniach 23-25 czerwca 2004 w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Konferencja zgromadziła ponad 100 samorządowców, bankowców, przedstawicieli firm i instytucji, którzy dyskutowali na temat możliwości związanych z wykorzystaniem funduszy unijnych. Jednym z partnerów konferencji była firma KREISEL.

W tydzień później, 30 czerwca w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie o tematyce unijnej - tym razem zorganizowane przez Krajową Izbę Gospodarczą. Seminarium odbywało się pod hasłem "Liberalizacja rynków usługowych w zjednoczonej Europie" zgromadziło kilkudziesęciu przedstawicieli przedsiębiorstw oraz instytucji, a jedną z firm prezentujących się podczas seminarium był KREISEL Technika Budowlana.

Uczestnictwo firmy w obu konferencjach świadczy o zainteresowaniu tematyką unijną, możliwościami rozwoju w zjednoczonej Europie, a także dobrą współpracą z samorządami i instytucjami państwowymi. 

05.07.2004

Wstecz