Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

2005

 

Wesołych Świąt i Udanego Nowego Roku 2006

Kolorowej, pachnącej choinki, uśmiechniętej rodzinki, cudownych momentów i worków pełnych prezentów.
A poza tym zdrowia, sukcesów i wiele miłości oraz w Nowym Roku spokoju i radości...


Więcej

Szczyrk "szkoleniowy"

Na początku grudnia w jednym z hoteli w Szczyrku odbyło się dwudniowe szkolenie kadry menedżerskiej firmy KREISEL, przygotowane przez poznańską firmę konsultingową DGA. Całość szkolenia była współfinansowana ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej

Konkurs na najlepsze zdjęcie sportowe!

Firma KREISEL Technika Budowlana, znany sponsor polskiego sportu, wspólnie z Agencją Reklamową ARW Image Public Relations zaprasza wszystkich fotoreporterów (nie tylko zawodowców!) do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze zdjęcie sportowe. Zapewniamy atrakcyjne nagrody!

Więcej

Szkolenia dla kadry KREISEL

Na mocy umowy z renomowaną firmą konsultingową DGA, firma KREISEL rozpoczęła szkolenia swojej kadry dofinansowane z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt szkoleniowy nosi nazwę: „Budowanie przewagi konkurencyjnej firmy KREISEL w oparciu o wykwalifikowaną kadrę” i będzie realizowany do końca stycznia 2008.

Więcej

Prezes Gawłowski Kanclerzem BCC

26 października 2005 w poznańskim Hotelu Trawiński odbyła się uroczysta inauguracja nowego kanclerza Loży Wielkopolskiej Business Centre Club, którym został prezes firmy KREISEL Szczepan Gawłowski. Inauguracja połączona była z wykładem wybitnego psychologa społecznego Jacka Santorskiego, który przedstawił licznym zebranym "Jak budować zespół zwycięzców".

Więcej

Polski Klub Infrastruktury Sportowej

Polski Klub Infrastruktury Sportowej to nowa organizacja mająca na celu działania na rzecz rozbudowy i modernizacji infrastruktury sportowej w Polsce. Inicjatorem tego przedsięwzięcia jest redakcja Kalejdoskopu Budowlanego, a jego patronami głównymi Polski Komitet Olimpijski, Ministerstwo Sportu, Stowarzyszenie Architektów Polskich. Jednym z członków-założycieli PKiS jest także firma KREISEL.

Więcej

Targi Budownictwa Sportowego w Spale

W dniach 5-7 października 2005 w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyły się Warsztaty Edukacyjne Centrum Budownictwa Sportowego, które są cześcią Programu na Rzecz Rozwoju Budownictwa Sportowego w Polsce. Głównym organizatorem imprezy była redakcja Kalejdoskopu Budowlanego, a Mecensem Strategicznym całego Programu jest firma KREISEL.

Więcej

KREISEL w Kazachstanie

W dniach 7-10 września w Ałma Acie, gospodarczej stolicy Kazachstanu odbyły się największe w regionie targi budowlane – KAZBUILD 2005. Wśród ponad 500 wystawców z 25 krajów świata swoją ofertę zaprezentowała także firma KREISEL, intensywnie badająca rynki wschodnie.

Więcej

III Targi PSB

22 i 23 kwietnia w Kielcach odbywały się III Targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. W Targach oprócz potężnej grupy akcjonariuszy PSB wzięli udział wszyscy liczacy się producenci-dostawcy PSB. Wśród nich jedno z najciekawszych stoisk zaprezentował KREISEL.

Więcej

Batimat Mosbuild 2005

W pierwszym tygodniu kwietnia w Moskwie odbyły się największe targi budowlane w Rosji – Batimat Mosbuild 2005. W imprezie wzięła udział rekordowa liczba 1484 wystawców, a tereny targowe odwiedziło około 100 tysięcy gości. Wśród wystawców liczną grupę stanowiły firmy polskie – w tym KREISEL Technika Budowlana, wystawiająca się na moskiewskich targach już po raz czwarty.

Więcej

Targi w Kijowie

W dniach od 23 do 27 marca 2005 roku na terenach wystawienniczych Kiyv Expo Plaza odbył się Międzynarodowy Festiwal Budownictwo i Architektura 2005. W tej corocznej, największej imprezie budowlanej na Ukrainie nie zabrakło ekspozycji firmy KREISEL, która w ubiegłym roku założyła w Kijowie swoją spółkę zależną.

Więcej

Parlamentarna wizyta

W środę 23 kwietnia z wizytą w firmie KREISEL przebywała ponad 20-osobowa delegacja parlamenarzystów niemieckiego landu Hesja. Odwiedziny w siedzibie głównej KREISEL w Poznaniu były częścią 3-dniowej oficjalnej wizyty przedstawicieli tego partnerskiego landu regionu Wielkopolski.

Więcej

KREISEL na BUDMIE 2005

W dniach 25-28 stycznia 2005 na terenach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywały się Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2005. Na tej największej w Polsce imprezie targowej dla branży budowlanej tradycjnie szeroko zaprezentowała się firma KREISEL.

Więcej