Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Batimat Mosbuild 2005

 

W pierwszym tygodniu kwietnia w Moskwie odbyły się największe targi budowlane w Rosji – Batimat Mosbuild 2005. W imprezie wzięła udział rekordowa liczba 1484 wystawców, a tereny targowe odwiedziło około 100 tysięcy gości. Wśród wystawców liczną grupę stanowiły firmy polskie – w tym KREISEL Technika Budowlana, wystawiająca się na moskiewskich targach już po raz czwarty.

Moskiewski Batimat Mosbuild 2005 odbywał się w tym roku w dniach 4-7 kwietnia i przyciągnął do Expocentr&Crocus Exhibition Centre ogromną liczbę zwiedzających i wystawiających. Spośród blisko 1400 wystawiających ponad 600 to wystawcy zagraniczni z 30 krajów, w tym rekordowo silna grupa 35 firm polskich. Wśród polskich firm jedno z najciekawszych stoisk z bogatym programem dla zwiedzających zaprezentowała firma KREISEL, której stoisko w tym roku niemalże w całości obsłużyli pracownicy coraz prężniej rozwijającej się spółki-córki KREISEL RUS. Na stoisku KREISEL, oprócz „tradycyjnej” możliwości do spotkań i rozmów handlowych oraz pozyskania kompleksowej informacji na temat firmy i jej oferty, odwiedzający mogli oglądać pokazy zastosowania produktów firmy.

Warto podkreślić bardzo duże zainteresowanie targami wśród rosyjskich przedsiębiorców, ale także wśród władz. To znak, że budowlany rynek w Rosji jest traktowany jako jeden z najważniejszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków obecnie w tym kraju. Wiedzą o tym firmy polskie (stąd liczna reprezentacja polskiego biznesu), dla których organizatorzy specjalnie zorganizowali konferencję na temat polskich inwestycji na wschodzie. Jak podkreślają przedstawiciele KREISEL RUS, targi w Moskwie wyraźnie przeżywają rozkwit i obecność na nich to praktycznie obowiązek każdej liczącej się firmy. „- Mamy nadzieję, że równie dużą dynamikę i rozkwit będziemy dostrzegać w naszych działaniach rynkowych, gdzie chcemy skupić się obecnie głównie na tworzeniu sieci regionów handlowych na terenie całej Rosji” – podsumował Paweł Pechorin, Generalny Dyrektor KREISEL RUS.

19.04.2005

Wstecz