Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

III Targi PSB

 

22 i 23 kwietnia w Kielcach odbywały się III Targi Grupy Polskich Składów Budowlanych. W Targach oprócz potężnej grupy akcjonariuszy PSB wzięli udział wszyscy liczacy się producenci-dostawcy PSB. Wśród nich jedno z najciekawszych stoisk zaprezentował KREISEL.

Targi PSB to tradycyjnie najważniejsza w roku impreza targowa dla wszystkich akcjonariuszy PSB (dystrybutorów, hurtowni, składów budowlanych) z całej Polski. Są to także równocześnie jedne z największych targów budowlanych w Polsce. Dlatego też we wszystkich trzech edycjach Targów PSB aktywnie uczestniczył KREISEL, jeden z czołowych dostawców materiałów budowlanych dla Grupy PSB. W tegorocznej edycji KREISEL zaprezentował ciekawe stoisko z pełną ofertą marketingową (ulotki, katalogi, wzorniki) oraz z obsługą handlową zapewnioną przez grupę przedstawicieli regionalnych firmy. Poza stoiskiem targowym prezentacje produktów i technologii KREISEL można było obejrzeć na ustawionym na terenach targowych Mobilnym Centrujm Szkoleniowym, budzącym duże zainteresowanie zwiedzających Targi.

Ale targi to także okazja do spotkań, rozmów oraz oczywiście do efektów handlowych. Zdaniem uczestniczących w targach przedstawicieli KREISEL tegoroczna impreza była bardzo owocna jeśli chodzi o zamówienia handlowe, co bardzo ważne wobec rozpoczynającego się w tym roku z opóźnieniem sezonu budowlanego.

19.04.2005

Wstecz