Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL na BUDMIE 2005

 

W dniach 25-28 stycznia 2005 na terenach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywały się Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2005. Na tej największej w Polsce imprezie targowej dla branży budowlanej tradycjnie szeroko zaprezentowała się firma KREISEL.

Od wtorku 25.01 do piątku 28.01 w Poznaniu odbywały się Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2005, największa impreza targowa branży budowlanej w Polsce. Na targach zaprezentowało swoją ofertę ponad 1000 wystawców z 25 krajów w tym największa reprezentacja firm polskich. Wśród nich tradycyjnie nie zabrakło firmy KREISEL, która oprócz ciekawego stoiska aktywnie uczestniczyła w nowatorskim projekcie targowym - BudShow.

W ramach tego przedsięwzięcia w pawilonie nr 9 odbywała się budowa jednorodzinnego domu modelowego "na żywo". Zwiedzający śledzili poszczególne etapy inwestycji budowlanej, realizowanej współnie przez 11 znanych koncernów. KREISEL zaprezentuował na BudShow tynkowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych tynkami maszynowymi, wygładzanie ścian wewnętrznych gładziami szpachlowymi, przygotowanie posadzki zaprawą POZJASTR i wylewką RENOGRUNT-BZ oraz wykańczanie cokołów MOZATYNKIEM. W pracach wykończeniowych użyte zostały także zaprawy murarskie (POZMUR-KL), klejące (MULTILEP-F) oraz farby firmy KREISEL.

Poza BudShow KREISEL prezentował nowe produkty i programy na swoim firmowym stoisku, na którym był także czas na spotkanie z przedstawicielami wszystkich działów KREISEL oraz zapoznanie się z nowościami firmy (o nowościach produktowych i programowych - szerzej już wkrótce na naszej stronie). Podczas targów KREISEL otrzymał także dwie prestiżowe nagrody - Złoty Medal MTP BUDMA 2005 za Zaprawę Termoizolacyjną 120 oraz Certyfikat Najlepszej Jakości 2004 z rąk Kapituły Polskiej Gali Jakości

19.01.2005

Wstecz