Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL w Kazachstanie

 

W dniach 7-10 września w Ałma Acie, gospodarczej stolicy Kazachstanu odbyły się największe w regionie targi budowlane – KAZBUILD 2005. Wśród ponad 500 wystawców z 25 krajów świata swoją ofertę zaprezentowała także firma KREISEL, intensywnie badająca rynki wschodnie.

12-te Międzynarodowe Targi Budownictwa, Wzornictwa, Ogrzewania i Wentylacji KAZBUILD 2005 to największa impreza targowa branży budowlanej w Azji Centralnej, odbywająca się w gospodarczym centrum Kazachstanu – mieście Ałma Ata. Tegoroczny KAZBUILD zdaniem organizatorów był wyjątkowo udany i zgromadził w salach wystawienniczych Atakent Exhibition Centre rekordową liczbę 550 wystawców z 27 krajów. Wśród nich swoją ofertę przedstawiała grupa 25 firm z Polski, w tym producent klejów do glazury i systemów dociepleń – KREISEL Technika Budowlana.

Stoisko KREISEL obsługiwał personel rosyjskiej spółki-córki KREISEL RUS. Dyrektor Generalny KREISEL RUS Pavel Pechorin bardzo pozytywnie ocenił targi i zainteresowanie ofertą KREISEL. „- Nasze stoisko i prezentowana na nim oferta cieszyły się dużą popularnością wśród gości targowych. Jako, że na obecnym etapie naszym celem jest badanie rynku kazachskiego i możliwości sprzedażowych, prowadziliśmy liczne rozmowy, które powinny zaowocować pierwszymi kontaktami handlowymi. Kazachstan i cały region Azji Centralnej ma spory potencjał, który być może uda nam się wykorzystać” – podsumował Pavel Pechorin. Targi w Ałma Acie to już trzecia w tym roku impreza targowa na wschodzie, w której aktywnie uczestniczyła firma KREISEL. Wcześniej były to Targi Batimat Mosbuild w Moskwie (w kwietniu 2005) oraz Targi Budownictwo i Architektura w Kijowie (marzec 2005). Już wkrótce następne imprezy targowe – m.in. targi budowlane w Mińsku, na których także nie zabraknie stoiska i reprezentantów KREISEL.

Warto dodać, że ekspozycje firmy KREISEL były dofinansowane ze środków Unii Europejskiej z programu: „Konkurencyjność – Unia dla przedsiębiorczych”.

15.09.2005

Wstecz