Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Konkurs na najlepsze zdjęcie sportowe!

 

Firma KREISEL Technika Budowlana, znany sponsor polskiego sportu, wspólnie z Agencją Reklamową ARW Image Public Relations zaprasza wszystkich fotoreporterów (nie tylko zawodowców!) do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze zdjęcie sportowe. Zapewniamy atrakcyjne nagrody!

Jakie muszą być zdjęcia? Muszą zawierać ciekawe, fotoreporterskie ujęcie wydarzenia sportowego wraz z czytelnym znakiem logotypu firmy KREISEL, umieszczonym na obiekcie sportowym (także na stroju sportowca), na którym rozgrywane były fotografowane zawody. Termin nadsyłania prac upływa 10.01.2006. Prace należy przesyłać w minimalnym formacie 20x30 cm wraz z zapisem elektronicznym w formacie JPG lub TIF. W związku z dużą ilością imprez sportowych, których sponsorem była firma KREISEL - takich ujęć nie powinno polskim fotoreporterom i fotoamatorom zabraknąć.

Prace należy dostarczyć pocztą na adres KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o. ul. Szarych Szeregów 23, 60-462 Poznań w zamkniętych kopertach z dopiskiem „KONKURS FOTO”. Decyduje data stempla pocztowego. Główną nagrodą w konkursie jest ufundowany przez firmę KREISEL wyjazd na na Mistrzostwa Świata FIFA WORLD CUP GERMANY 2006 lub równowartość nagrody w kwocie 6000 złotych. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj oraz www.agencja-image.pl/

Ogłoszenie oficjalnych wyników, połączone z wręczeniem nagród i wystawą wyróżnionych prac odbędzie się w Centrum Olimpijskim w Warszawie w dniu 11 lutego 2006.

29.11.2005

Wstecz