Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Parlamentarna wizyta

 

W środę 23 kwietnia z wizytą w firmie KREISEL przebywała ponad 20-osobowa delegacja parlamenarzystów niemieckiego landu Hesja. Odwiedziny w siedzibie głównej KREISEL w Poznaniu były częścią 3-dniowej oficjalnej wizyty przedstawicieli tego partnerskiego landu regionu Wielkopolski.

Przedstawiciele landu Hesja to przede wszystkim parlamentarzyści krajowego parlamentu tego landu, członkowie najważniejszych komisji, a także kilku europarlamentarzystów z regionu Hesji. Celem wizyty w Wielkopolsce jest dalsze wzmacnianie regionalnej współpracy Hesji z Wielkopolską (regiony mają umowę partnerską od 2000 roku) i nawiązywanie kontaktów gospodarczych z najważniejszymi firmami regionu.

Za taką firmę uznana została firma KREISEL i dlatego też w środowe południe delegacja niemiecka odwiedziła naszą siedzibę. Goście mieli okazję zapoznać się z prezentacją firmy, filmem promocyjnym, a także mogli zwiedzić całą siedzibę KREISEL w Poznaniu (produkcja, administracja, laboratorium). Prezentacji firmy dokonali wspólnie Szczepan Gawłowski, prezes zarządu KREISEL Technika Budowlana oraz Karl Louis, prezes firmy KREISEL GmbH z Niemiec.

23.04.2005

Wstecz