Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Prezes Gawłowski Kanclerzem BCC

 

26 października 2005 w poznańskim Hotelu Trawiński odbyła się uroczysta inauguracja nowego kanclerza Loży Wielkopolskiej Business Centre Club, którym został prezes firmy KREISEL Szczepan Gawłowski. Inauguracja połączona była z wykładem wybitnego psychologa społecznego Jacka Santorskiego, który przedstawił licznym zebranym "Jak budować zespół zwycięzców".

Decyzją władz Business Centre Club Prezes Zarządu KREISEL Szczepan Gawłowski został mianowany Kanclerzem Loży Wielkopolskiej BCC. Jego uroczystym debiutem było spotkanie w Hotelu Trawiński, podczas którego nowy kanclerz nakreślił plany wielkopolskiego oddziału BCC, powiedział o najważniejszych zadaniach stojących przed Lożą Wielkopolską oraz przedstawił Radę Loży BCC. W jej skład weszli przedstawiciele największych firm-członków BCC w regionie oraz przedstawiciele świata nauki, którzy mają stanowić najważniejszy organ doradczy dla Kanclerza. Najważniejszym zadaniem zdefiniowanym przez nowego kanclerza jest stworzenie nowego wizerunku polskiego przedsiębiorcy, charakteryzującego się determinacją w działaniu, uczciwością, pokorą i skromnością. Kanclerz chce także zintensyfikować działania Loży Wielkopolskiej BCC, tak, żeby głos tej organizacji był „słyszalny” nie tylko w Wielkopolsce, ale i w całym kraju.

Uroczystość inauguracji nowego kanclerza BCC 26 października w Hotelu Trawiński w Poznaniu zgromadziła liczną reprezentację członków tej organizacji z całej Wielkopolski. Podczas spotkania swoją ofertę zaprezentowały dwie firmy członkowskie z Poznania (DGA i CLAR System), a najważniejszym punktem było wystąpienie znanego psychologa biznesu Jacka Santorskiego na temat przywództwa i komunikacji w przedsiębiorstwach, roli liderów oraz sposobów budowania zespołów zwycięzców w firmach. Przed spotkaniem głównym nowy kanclerz BCC Szczepan Gawłowski wraz z Jackiem Santorskim uczestniczyli w spotkaniu z dziennikarzami z regionu dyskutując o roli mediów w kreowaniu wizerunku przedsiębiorców.

Kilka słów na temat BCC (http://www.bcc.org.pl/). Jest to czołowa organizacja przedsiębiorców w Polsce gromadząca ponad 1200 firm z łącznym kapitałem 120 mld PLN i zatrudniających ponad 600 tysięcy pracowników. BCC promuje swoich członków w kraju i zagranicą, pomaga w pozyskiwaniu kontrahentów oraz prowadzi lobbing w instytucjach państwowych i samorządowych na rzecz interesów przedsiębiorców. Loża Wielkopolska BCC to największa spośród 24 regionalnych oddziałów BCC zrzeszająca ponad 120 firm. Jej siedzibą od 1 listopada 2005 będzie siedziba firmy KREISEL w Poznaniu.

28.10.2005

Wstecz