Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Szczyrk "szkoleniowy"

 

Na początku grudnia w jednym z hoteli w Szczyrku odbyło się dwudniowe szkolenie kadry menedżerskiej firmy KREISEL, przygotowane przez poznańską firmę konsultingową DGA. Całość szkolenia była współfinansowana ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt szkoleniowy, który zaczęła realizować firma KREISEL nosi nazwę: „Budowanie przewagi konkurencyjnej firmy KREISEL w oparciu o wykwalifikowaną kadrę” i będzie realizowany do końca stycznia 2008. Jest on przygotowany przez firmę DGA i realizowany jest pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działań SPO RZL (działanie 2.3) – „Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki”. DGA i współpracujący z firmą konsultanci przygotowali szkolenie specjalnie z uwzględnieniem specyfiku firmy KREISEL i zgodnie z nakreślonymi przez Zarząd potrzebami.

Szkolenie obejmowało zajęcia w niewielkich grupach i miało na celu rozwijanie umiejętności osobistych (np. trening kontroli stresu i emocji, kreatywność, autoprezentacja), interpersonalne (np. asertywność w pracy handlowca), wiedzę na temat narzędzi podnoszenia konkurencyjności firmy (np. organizacja czasu pracy, negocjacje handlowe), doskonalących kompetencje menedżerskie służące usprawnieniu zarządzania oraz uwzględniających specyfikę stanowisk kluczowych (np. efektywna praca w grupie, kierowanie zespołem sprzedażowym).

Następne szkolenie dla jednej z grup pracowników KREISEL już za 2 miesiące… i potem regularnie aż do końca 2008 roku.

07.12.2005

Wstecz