Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Targi Budownictwa Sportowego w Spale

 

W dniach 5-7 października 2005 w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyły się Warsztaty Edukacyjne Centrum Budownictwa Sportowego, które są cześcią Programu na Rzecz Rozwoju Budownictwa Sportowego w Polsce. Głównym organizatorem imprezy była redakcja Kalejdoskopu Budowlanego, a Mecensem Strategicznym całego Programu jest firma KREISEL.

W trzydniowych Warsztatach Edukacyjnych udział wzieło ponad 100 uczestników - przedstawicieli gmin, starostw, miast, ośrodków sportu i rekreacji (inwestorów obiektów sporotwych), specjalistów do spraw pozyskiwania funduszy na te inwestycje (głównie funduszy unijnych) oraz firm posiadających ofertę skierowaną do budowy i wyposażenia obiektów sportowych. Podczas warsztatów, poza prelekcjami i prezentacjami przedstawicieli firm i instytucji, zorganizowane były także punkty konsultacyjne z możliwością przedstawienia szczegółowej oferty poszczególnych firm. Tematyka warsztatów obejmowała szeroko pojęte planowanie, finansowanie, projektowanie, realizację i zarządzanie obiektami sportowymi i rekreacyjnymi w Polsce. Była to również znakomita okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy inwestorami, projektantami i wykonawcami obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Warto podkreślić także miejsce imprezy. Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale to idealne miejsce do przeprowadzenia tego typu targów. Ośrodek, w którym na codzień szlifują formę najlepsi polscy sportowcy jest obecnie modernizowany i jest sam w sobie przykładem modelowej inwestycji w budowanie obiektu sportowo-rekreacyjnego w Polsce. A trzeba jeszcze dodać, że uczestnicy targów sami mieli okazje "przetestować" sportową infrastrukturę Spały biorąc udział w zawodach sportowych zorganizowanych po części merytorycznej.

Firma KREISEL - Mecenas Strategiczny Programu na Rzecz Rozwoju Budownictwa Sportowego w Polsce był jedną z firm, która przedstawiała swoją specjalnie przygotowaną ofertę dla budowniczych obiektów sportowych. Oferta ta została częściowo zaprezentowana w przygotowanej niedawno ulotce sportowej rozdawanej wszystkim uczestnikom spalskiej imprezy.

13.10.2005

Wstecz