Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Targi w Kijowie

 

W dniach od 23 do 27 marca 2005 roku na terenach wystawienniczych Kiyv Expo Plaza odbył się Międzynarodowy Festiwal Budownictwo i Architektura 2005. W tej corocznej, największej imprezie budowlanej na Ukrainie nie zabrakło ekspozycji firmy KREISEL, która w ubiegłym roku założyła w Kijowie swoją spółkę zależną.

Targi „Budownictwo i Architektura” to cykliczna impreza wystawiennicza, która rokrocznie jest najważniejszym wydarzeniem branżowym na Ukrainie. Firma KREISEL uczestniczy w tych Targach już od 2000 roku, a rok temu przygotowując się bezpośrednio do wejścia na rynek ukraiński. Latem 2004 powstała spółka KREISEL Ukraina i dlatego też w tegorocznej edycji targów kijowskich obsługą stoiska i rozmowami handlowymi zajmowali się nasi koledzy z Ukrainy. Poza częścią handlową na stoisku KREISEL prezentowane były pokazy zastosowania produktów firmy prowadzone przez specjalistów z centrali KREISEL. Targi w Kijowie tradycyjnie były popularne wśród odwiedzane przez publiczność, szacuje się ponadto, że liczba wystawców przekroczyła 1000 firm z ponad 20 krajów!

Jak podkreśla obecny na Targach Krzysztof Baran, Dyrektor Marketingu KREISEL, targi w Kijowie jak wszelkie tego typu imprezy na wschodzie, to doskonała okazja promowania swej marki i produktów dla szerokiego zakresu potencjalnych kontrahentów. „-Rynek Ukraiński ma dla nas ważne znaczenie ze względu na jego wielki potencjał, spodziewaną dynamikę rozwoju oraz ułatwienia logistyczne związane z bezpośrednim sąsiedztwem z Ukrainą" – podkreślił Krzysztof Baran. "-Na tym rynku działamy już pośrednio od kilku lat, a od ubiegłego roku poprzez naszą spółkę-córkę KREISEL Ukraina. Liczymy na to, że na Ukrainie i na wszystkich rynkach wschodnich zdobędziemy silną pozycję, a sprzedaż z tych rynków będzie systematycznie rosła" – podsumował dyrektor Baran.

A już za tydzień, na początku kwietnia, w Moskwie Międzynarodowe Targi Budowlane MOSBUILD 2005, na których firma KREISEL także będzie tradycyjnie już obecna.
Firma KREISEL złożyła wniosek na dofinansowane udziału w Targach ze środków Unii Europejskiej z "Sektorowego Programu Operacyjnego - Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw" (działanie 2.2.2)

29.03.2005

Wstecz