Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

BUDMA 2006 – podsumowanie

 

W dniach 24-27 stycznia na terenach MTP w Poznaniu odbywały się XIV Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA 2006. Podczas Targów liczni zwiedzający mieli okazje zapoznać się z nowościami, stałą ofertą oraz pokazami technologii firmy KREISEL, a także mogli spotkać się z przedstawicielami wszystkich kluczowych działów firmy. Były także dodatkowe atrakcje…

BUDMA 2006 w wydaniu KREISEL w pigułce to: 3 stoiska (razem prawie 80 m²), prezentacja najnowszej oferty produktowej i technologicznej, pokazy technologii budowlanych, a wreszcie… gwiazdy na stoisku i bankiecie KREISEL. Ale po kolei. Główne stoisko KREISEL było miejscem, gdzie wszyscy zainteresowani ofertą firmy klienci (ci obecni, a także ci potencjalni) mogli otrzymać informacje, ulotki i katalogi na temat wszelkich interesujących ich produktów i technologii KREISEL. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nowości – tynk silikatowo-silikonowy SISITYNK (idealny do systemów dociepleń na wełnie i styropianie), dwuskładnikowa izolacja wodochronna AQUASZCZEL, nowy tynk maszynowy 510 L (dobrze nadający się do trudnych, wilgotnych pomieszczeń) oraz coraz bardziej rozwijane usługi techniki silosowej SILOTECH (prezentowane były nowe samochody grup serwisowo-doradczych na duże inwestycje SILOTECH SERWIS). Poza nowościami każdy zwiedzający stoisko mógł obejrzeć dowcipnie zaaranżowane pokazy układania płytek ceramicznych przygotowane przez fachowców firmy.

Na pozostałych dwóch tematycznych stosikach także sporo się działo. Na stoisku glazurniczym gościliśmy sporo klientów – glazurników chcących dowiedzieć się jak najwięcej na temat technologii i produktów do układania płytek. Natomiast na stoisku sportowym w Centrum Budownictwa Sportowego wystawialiśmy się jako Mecenas Strategiczny Programu na Rzecz Rozwoju Budownictwa Sportowego w Polsce.

Ale były też atrakcje i niespodzianki. W środę i czwartek (25 i 26 stycznia) na stoisku była możliwość spotkania, rozmowy i otrzymania autografu od najsłynniejszego polskiego trenera – Mistrza Europy w Siatkówce Andrzeja Niemczyka. Specjalnie w tym celu została przygotowana limitowana edycja kalendarzy sportowych KREISEL na których trener Niemczyk składał swoje podpisy. A to jeszcze nie wszystko. W środowy wieczór w targowej Iglicy odbyło się spotkanie/bankiet dla klientów, partnerów firmy i przedstawicieli mediów na którym gośćmi specjalnymi było już… trenerów dwóch – czyli Andrzej Niemczyk i Paweł Janas, a do tego Wicemiss Polonia 2004 Marta Kossakowska, piosenkarka Justyna Szafran oraz liczna grupa przedstawicieli Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej, którego członkiem-założycielem jest firma KREISEL.

Następna BUDMA już za rok, a tymczasem dla przypomnienia tej ostatniej proponujemy mały fotoreportaż BUDMA 2006. Zapraszamy!

01.02.2006

Wstecz