Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

IV Targi PSB

 

W dniach 21-22 kwietnia na terenach wystawienniczych Targów Kielce odbyły sie IV Targi Grupy Polskie Składy Budowlane. Jednym z głównych sponsorów tej ważnej imprezy dla Akcjonariuszy i dostawców PSB i  była firma KREISEL.

Targi Wewnętrzne Grupy PSB odbywały się w tym roku już po raz czwarty. Jak podkreślają przedstawiciele władz PSB, Targi te w przeciwieństwie do BUDMY, są bardziej imprezą handlową niż marketingową. Spotykają się na niej przedstawiciele firm - akcjonariuszy PSB, którzy podczas 2-dniowej imprezy mają możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanych promocyjnych ofert producentów materiałów budowlanych - dostawców PSB. Wystawiający się dostawcy oferują promocje sprzedażowe wzbogacane dodatkowymi atrakcjami (nagrodami). To wszystko pozwala na uzyskanie, poza niewielkim efektem wizerunkowym i marketingowym, także okazałych efektów handlowych.

Jak podsumowali organizatorzy (Grupa PSB) w Targach (zamkniętych dla publiczności) uczestniczyło ok. 1800 przedstawicieli budowlanego biznesu, reprezentujących prawie 150 producentów materiałów budowlanych i wyrobów wykończeniowych oraz prawie 700 osób z ponad 200 firm kupieckich. W ciągu 2 dni zawarto ponad 2 tys. kontraktów o łącznej wartości ok. 72 mln zł – o 42 % więcej, w porównaniu z zeszłorocznymi targami. To wyraźnie pokazuje sukces IV Targów PSB.

Jednym ze sponsorów głównych tegorocznych Targów PSB była firma KREISEL. Przedstawiciele firmy obecni na Targach także podsumowali je jako kolejną udaną i owocną w zamówienia imprezę. A warto dodać, że poza spotkaniami i rozmowami handlowymi podczas weekendu w Kielcach była także okazja na integrację podczas bankietu w niesamowitej scenerii Rezerwatu Kadzielnia.

25.04.2006

Wstecz