Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL Partnerem Konferencji DEMES

 

Dni Marketingu Sportowego to coroczna, największa i najważniejsza obecnie w Polsce konferencja poświęcona wszelkim zagadnieniom związanym z marketingiem sportowym. Tajniki tej szybko rozwijającej się dziedziny, przenikanie się sportu i biznesu, sposoby promocji poprzez sport… i wiele innych kwestii – to wszystko znalazło się w programie tegorocznej imprezy, która odbyła się w Warszawie w dniach 8-9 listopada. Partnerem konferencji była firma KREISEL.

KREISEL był blisko konferencji Dni Marketingu Sportowego od samego jej początku, od I edycji w 2002 roku. Pierwsze spotkania w ramach DEMES odbywały się w Poznaniu na Akademii Ekonomicznej, skąd wywodzili się organizatorzy i patroni naukowi konferencji. Po kilku latach i rokrocznym wzroście znaczenia i popularności DEMES, konferencja „wyprowadziła się” do Warszawy i w tym roku odbędzie się w „sercu” polskiego sportu – budynku Centrum Olimpijskiego PKOL.

I tak jak podczas każdej z poprzednich konferencji, KREISEL pozostał blisko tej najważniejszej imprezy związanej z marketingiem sportowym w Polsce. Firma została bowiem Partnerem Konferencji DEMES 2006 i zarazem sponsorem jednej z kategorii prestiżowych statuetek DEMES. Statuetki te przyznawane są osobom i firmom z największymi osiągnięciami dla rozwoju marketingu sportowego i w ogóle dla wspierania polskiego sportu. Statuetki przyznawane są w tym roku w 11 kategoriach (m.in.: Sponsor Sportu, Sport & Business, Sportowe Wydarzenie, Sportowe Wydarzenie, Sportowa Marka, Projekt Sponsoringowy…), a KREISEL jest sponsorem Statuetki DEMES 2006 w kategorii Sportowy VIP. Wśród finalistów nominowanych w tej kategorii są Olaf Lubaszenko, Marcin Daniec, Cezary Pazura, Martyna Wojciechowska i Piotr Gąsowski. Warto podkreślić, że w kategorii Sponsor Sportu nominowana została firma KREISEL, a w kategorii Sport&Business wśród finalistów znalazł się Prezes Zarządu KREISEL Szczepan Gawłowski. Nagrody w tej i w innych kategoriach zostaną wręczone podczas uroczystej III Gali Sportu i Biznesu w środę 8 listopada o godzinie 20.00 w PKOL. Zapowiada się wielkie wydarzenie!

Dodajmy jeszcze, że jednym z partnerów konferencji jest Polski Klub Infrastruktury Sportowej, którego członkiem założycielem jest firma KREISEL, od 2 lat Mecenas Strategiczny Programu na Rzecz Rozwoju Budownictwa Sportowego w Polsce. Jak podkreśla Krzysztof Baran, Dyrektor Marketingu KREISEL, strategia budowania silnej marki w oparciu o sponsoring sportowy okazała się dużym sukcesem i dlatego też KREISEL jest zawsze obecny tam, gdzie poruszane są kwestie i podawane przykłady z zakresu marketingu sportowego. „- W poprzednich edycjach DEMES niejednokrotnie mieliśmy prelekcje na temat naszych działań sponsoringowych i ich przełożenia na wzrost popularności marki, a także na sprzedaż firmy. Teraz będziemy w Warszawie jako sponsor jednej ze Statuetek, jako partner Konferencji, a także po to by wymienić się doświadczeniami z wszystkimi, którzy już działają lub planują działania w marketingu sportowym” – podsumowuje Krzysztof Baran.

Więcej na temat konferencji na stronie http://www.dms.sbf.pl/ , a na temat statuetek i Gali DEMES 2006 – na stronie http://www.statuetkidemes.pl/  . Zapraszamy!

02.11.2006

Wstecz