Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL dla wykonawców

 

W dniu 8 września w Poznaniu odbywała się Giełda VOX, impreza dla wykonawców zorganizowana przez Składy Budowlane VOX. W tym ciekawym spotkaniu handlowo-promocyjnym wzięła udział firma KREISEL, tradycyjnie uczestnicząca w tego typu imprezach dla różnych grup klientów.

Giełda Składów Budowlanych VOX to impreza o charakterze handlowo-wystawienniczym w której udział wzięło kilkudziesięciu producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych. Wśród przedstawicieli różnych sektorów budowlanki, w tym czołowych producentów naszej branży, reprezentował się także KREISEL. Na stoisku firmy można było porozmawiać z doradcami i handlowcami firmy, a także skorzystać z ciekawych promocji cenowych. Stoisko KREISEL odwiedziła liczna grupa wykonawców współpracujących z firmą, a także nowych, potencjalnych klientów.

Jak informują Składy Budowlane VOX, w Giełdzie uczestniczyli, poza wykonawcami, także przedstawiciele składów własnych i franczyzowych sieci VOX, liczącej około 70 punktów handlowych. Ciekawym punktem Giełdy były prezentacje nowości produktowych firm, pokazy techniczne, a także… wieczorne spotkanie integracyjne, na którym można było kontynuować podjęte wcześniej rozmowy.

12.09.2006

Wstecz