Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL na BUDMIE 2006

 

W dniach 24-27 stycznia 2006 na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się największa impreza targowa branży budowlanej w Polsce – BUDMA 2006. Tradycyjnie na poznańskiej BUDMIE mocno zaistnieje firma KREISEL, która tym razem dla gości targowych i klientów przygotowała aż 3 stoiska z prezentacjami, pokazami i promocją produktów i technologii KREISEL.

Tegoroczna BUDMA 2006 będzie po raz kolejny największą imprezą targową branży budowlanej w Polsce i jedną z największych w tym regionie Europy. Jeżeli powtórzy się frekwencja z ubiegłego roku to Targi Budowlane w Poznaniu odwiedzić może około 50 000 osób, a już teraz wiemy, że wystawiać się będzie aż 1000 wystawców z kilkudziesięciu państw. Ci którzy odwiedzą tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich i ekspozycję BUDMY będą mogli poza innymi atrakcjami odwiedzić aż 3 stoiska firmy KREISEL. Firma, która od 1997 roku nieprzerwanie wystawia się na BUDMIE, tym razem przygotowała najbardziej obszerny program targowy.

Na głównym stoisku zlokalizowanym w pawilonie 3 (stoisko 22) będzie można spotkać się z handlowcami i doradcami technicznymi firmy, a także zasięgnąć fachowej opinii i porady product managerów, którzy dyżurować będą w czasie całych targów. Poza rozmowami i spotkaniami odwiedzający pawilon 3 będą mogli uczestniczyć w „budowlanym show” – kilkunastominutowych pokazach technologii układania płytek połączonych z elementami sportowymi i muzycznymi (szczegóły i godziny show – na stoisku). Poza głównym stoiskiem KREISEL zaprasza na stoisko glazurnicze w pawilonie 15B (stoisko 217) – gdzie przedstawione będą wszystkie produkty związane z rynkiem i technologiami glazurniczymi. I wreszcie ostatnia propozycja – Centrum Budownictwa Sportowego. W pawilonie 2 po raz pierwszy w ramach BUDMY dojdzie do szerokiej prezentacji Programu na Rzecz Rozwoju Budownictwa Sportowego, którego Mecenasem Strategicznym jest firma KREISEL. Zapraszamy na nasze stoisko w CBS, gdzie będzie możliwość zapoznania się z produktami KREISEL wyselekcjonowanymi specjalnie do budowy i remontów obiektów sportowych.

Zapraszamy wykonawców, hurtowników, fachowców i laików, wszystkich zainteresowanych budownictwem i chcących prowadzić inwestycję budowlaną. Inwestycję niewielkie (remonty, budowy domków jednorodzinnych), a także wielkie projekty inwestycyjne na nowych osiedlach, budynkach przemysłowych, biurowcach, itp. Zapraszamy także dziennikarzy chcących poznać firmę KREISEL, nowości produktowe, technologię czy plany inwestycyjne i eksportowe. ZAPRASZAMY NA BUDMĘ!

20.01.2006

Wstecz