Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL na Targach SACROEXPO

 

W dniach 19-21 czerwca 2006 r. w pawilonach wystawowych Targów Kielce odbyła się VII Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. Na wystawie zaprezentowało się 253 wystawców z 11 krajów, a wśród nich także firma KREISEL.

Targi SACROEXPO - największa tego typu wystawa w Europie - co roku gromadzą liczną rzeszę wystawców i zwiedzających. W pawilonach targowych prezentowana jest szeroka oferta firm produkujących na rzecz Kościoła: szaty, naczynia liturgiczne, obrazy, rzeźby, organy, dzwony, jak również nowoczesne systemy ogrzewania, akustyki i oświetlenia. Kielecka wystawa sakralna to również miejsce corocznego spotkania projektantów, architektów i użytkowników obiektów sakralnych. W opinii uczestników targów - SACROEXPO to czołowa tego rodzaju wystawa w Europie. SACROEXPO to nie tylko najbardziej prestiżowa wystawa sztuki sakralnej, ale przede wszystkim możliwość bezpośredniego kontaktu producentów z odbiorcami.

W tegorocznej edycji SACROEXPO swoje stoisko i bogatą, ściśle sprecyzowaną ofertę materiałów budowlanych zaproponowaną wszystkim budowniczym obiektów sakralnych zaprezentowała firma KREISEL. Na stoisku firmowym, poza przedstawicielami Działu Marketingu, swoje doradztwo, fachowe informacje techniczne oraz prezentacje pokazywali regionalni doradcy techniczni KREISEL oraz współpracujący specjaliści z uczelni technicznych. Stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem zwiedzających, wśród których byli inwestorzy i wykonawcy obiektów sakralnych. Jak podkreślił obecny na Targach Krzysztof Baran (Dyrektor Marketingu KREISEL), sektor budownictwa sakralnego już od ponad roku jest w sferze zainteresowań firmy, a dla jak najlepszego obsłużenia tego sektora KREISEL uruchomił specjalny program skierowany do firm i osób działających na rzecz infrastruktury sakralnej w Polsce (ulotki, udział w Targach, oferta rabatowa, itp.).

28.06.2006

Wstecz