Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL na Targach w Moskwie

 

Największe, najpopularniejsze, najciekawsze – taka opinia towarzyszy od kilku już lat wielkiej imprezie targowej jaką jest MOSBUILD. To ogromne targi budowlane, które są zdecydowanie najważniejszym spotkaniem dla wszystkich działających w branży budowlanej nie tylko w Rosji. Na Targach MOSBUILD 2006 tradycyjnie już zaprezentowała się spółka KREISEL RUS należąca do poznańskiego producenta chemii budowlanej KREISEL Technika Budowlana.

MOSBUILD, którego historia sięga roku 1995, corocznie staje się coraz większą imprezą, a wokół niej rozrasta się regularnie liczba imprez i wystaw towarzyszących. W tegorocznej edycji tych targów, która odbywała się w dniach 4-7 kwietnia 2006 odbywało się w sumie aż 11 „mniejszych” imprez targowych (m.in. oddzielne wystawy: chemii budowlanej, systemów grzewczych, ceramiki i kamienia, elektryki, szkła, podłóg, wystroju wnętrz, drzwi i okien), wzięło w nich udział blisko 2000 wystawców z 40 krajów, a tereny aż dwóch hal wystawienniczych odwiedziło w sumie sporo ponad 100 000 gości!

Ta krótka statystyka świadczy o tym jak poważną i prestiżową imprezą jest MOSBUILD. Wiadomo więc, że obecność na tych targach jest wręcz obowiązkiem dla wszystkich firm działających i chcących się rozwijać na rynku rosyjskim. W tegorocznych targach podobnie jak w ostatnich latach aktywny udział wzięła firma KREISEL, której stoisko przyciągnęło wyjątkowo dużo zwiedzających – potencjalnych i aktualnych klientów. Obsługą stoiska i organizacją całej prezentacji naszej firmy zajęli się pracownicy spółki-córki KREISEL – moskiewskiej firmy KREISEL RUS. Szczególny nacisk położony został na doskonale sprzedający się w Rosji system ociepleń TURBO, któremu poświęcona była dużą część ekspozycji oraz pokazy i prezentacje techniczne prowadzone przez specjalistów KREISEL.

Targi MOSBUILD mają bez wątpienia kluczową rolę szczególnie dla firm dopiero zaczynających realizowanie strategii budowania silnej marki. A taką firma jest działająca od 2004 roku KREISEL RUS. „- Mimo, że działamy dość krótko, to już jesteśmy dobrze postrzegani zwłaszcza w regionach dużych aglomeracji. Teraz czas na dotarcie do większych obszarów Rosji, nawet tych najbardziej odległych" – podkreśla Pavel Pechorin, Dyrektor Generalny KREISEL RUS. „- Podczas Targów nawiązaliśmy sporo nowych kontaktów handlowych, nawet z firmami z odległego regionu Syberii, poza tym pokazaliśmy się jako młoda i dynamiczna firma odważnie wchodząca na rosyjski rynek. Jednak najważniejsza w tym roku dla nas będzie budowa zakładu powstającego właśnie w Woskriesiensku (80 km. na wschód od Moskwy), jako, że po jego zakończeniu, będziemy mogli rozpocząć już szeroką ekspansję handlową w całej Rosji” – podsumował Pavel Pechorin.

10.04.2006

Wstecz