Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Spotkania budowlane VOX

 

W marcu i kwietniu 2006 w kilku regionach Polski odbyły się coroczne spotkania dla wykonawców, dystrybutorów i producentów budowlanych organizowane przez Składy Budowlane VOX. Podczas spotkań można było nie tylko skorzystać z promocyjnej oferty firm, zobaczyć pokazy wykonawstwa, ale także uczestniczyć w ciekawych atrakcjach festynowych.

Targi VOX to cykl kilku imprez organizowanych w Gliwicach, Mysłowicach, Łodzi, Głogowie, Bydgoszczy i Poznaniu, podczas których Składy Budowlane VOX (główny organizator) wspólnie z ok. 30 producentami (dostawcami Składów VOX) w atrakcyjnej formie festynowo-piknikowej zachęcają do skorzystania z bogatej oferty partnerów sieci VOX. W tym roku większość firm, poza prezentacją swoich nowości rynkowych, daje możliwość promocyjnych zakupów materiałów budowlanych. A "na deser" dobra zabawa, pokazy czołowych polskich Strongmanów, tradycyjny poczęstunek biesiadny oraz konkursy i muzyka na scenie.

Jednym z partnerów wiosennych spotkań VOX była firma KREISEL, która podczas każdej z imprez prezentowała swoje nowości, ofertę i promocję na stoiskach obsługiwanych przez regionalnych przedstawicieli firmy. Zdaniem handlowców KREISEL targi VOX to doskonała forma połączenia działań promocyjnych, marketingowych, edukacyjnych (poszerzania wiedzy potencjalnych budowniczych) oraz sprzedażowych.

19.04.2006

Wstecz