Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Spotkanie z Ministrem Budownictwa

 

W piatek 8 grudnia na zaproszenie Kanclerza Loży Wielkopolskiej BCC Szczepana Gawłowskiego z wielkopolskimi biznesmenami zrzeszonymi w BCC spotkał się Minister Budownictwa Andrzej Aumiller. Jak to bywa na cyklicznych spotkaniach BCC, także i na tym nie zabrakło burzliwej dyskusji na tematy naszej branży...

Minister Budownictwa Andrzej Aumiller jest Poznaniakiem, stąd też jego spotkanie z wielkopolskimi biznesmenami z BCC miało szczególny charakter. Wiekszość z nich znała się z Ministrem jeszcze sprzed jego ministerialnej kariery, dlatego też nie zabrakło ożywionej dyskusji o problemach polskiego budownictwa. A tym bardziej, że kilkunastu z ponad 60 członków Loży Wielkopolskiej BCC na stałe związnych jest właśnie z branżą budowlaną.

Minister podsumował swoje pierwsze miesiące w resorcie i scharakteryzował plany Ministerstwa Budownictwa na najbliższe 12 miesięcy. Poruszał tematy ulg budowlanych, TBS-ów, mieszkań socjalnych, VAT - wszystkiego, co dla tej branży i ludzi w niej pracujących najważniejsze. Po oficjalnym spotkaniu uczestnicy dyskutowali jeszcze w części bankietowej, która odbyła się w poznańskim Hotelu Trawiński.

Warto podkreślić, że spotkanie prowadził prezes firmy KREISEL, a zarazem Kanclerz Loży Wielkopolskiej BCC Szczepan Gawłowski oraz Wiceprezydent Poznania Jerzy Stępień.

13.12.2006

Wstecz