Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

Wizyta konsula Niemiec

 

14 marca 2006 z wizytą w centrali firmy KREISEL w Poznaniu przebywał Zastępca Konsula Generalnego Republiki Federalnej Niemiec Michael Morgenstern. Gość zapoznał się ze specyfiką branży budowlanej, sytuacją tego sektora w Polsce i całej gospodarki, a także z działaniami i rynkową pozycją firmy KREISEL.

Zastępca Konsula Generalnego Niemiec p. Michael Morgenstern wraz z Hanną Jędrzejewską (Pełnomocnikiem ds. Współpracy Gospodarczej Konsulatu Generalnego Niemiec) przebywali w Poznaniu na spotkaniu z przedstawicielami wielkopolskiego biznesu. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele najważniejszych organizacji biznesowych z regionu, władze wyższych uczelni oraz Konsul Honorowy Niemiec z Poznania – Marian Kareński-Tschurl.

W spotkaniu uczestniczył także Kanclerz Loży Wielkopolskiej Business Centre Club i zarazem Prezes Zarządu firmy KREISEL Szczepan Gawłowski. Po spotkaniu biznesowym, delegacja konsulatu odbyła wizytę w poznańskiej centrali firmy KREISEL. Podczas wizyty konsul Morgenstern zapoznał się z firmą KREISEL, jej dokonaniami i pozycją rynkową, obejrzał prezentację na temat firmy wraz z filmem promocyjnym, a także zapoznał się z planami rozwoju firmy na rynkach zagranicznych.

15.03.2006

Wstecz