Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

2007-2008

 

Kreisel rozpoznawalną piłkarską marką

Kreisel Technika Budowlana znalazł się w czołówce najbardziej rozpoznawalnych sponsorów reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Więcej

Biznes według Zanussiego

Krzysztof Zanussi był gościem specjalnym pierwszego, powakacyjnego spotkania członków Loży Wielkopolskiej BCC.

Więcej

KREISEL inwestuje na Kujawach

W Kaliskach koło Lubienia Kujawskiego uruchomiona została nowa fabryka firmy Kreisel. Jest to drugi co do wielkości zakład Kreisel w Polsce.

Więcej

Szkolenia dla fachowców

W 2008 roku firma KREISEL Polska rozpoczęła duży projekt szkoleniowy pod nazwą Szkoła Techniki Budowlanej, skierowany do wykonawców.

Więcej

Jubileusz firmy KREISEL

KREISEL Technika Budowlana obchodzi w tym roku 15-lecie działalności. Z tej okazji, podczas targów „Budma 2008", firma zorganizowała bankiet dla swoich kluczowych klientów.

Więcej

KREISEL na Budmie

Prawie 1600 wystawców z 29 krajów i ponad 65.000 gości - tak w liczbach prezentowały się tegoroczne Targi Budma i Budmasz. Rekordowe targi odbyły się w dniach 22-25 stycznia w Poznaniu. Nie zabrakło na nich oczywiście firmy Kreisel Technika Budowlana.

Więcej

Budma 2008

W dniach 22-25 stycznia 2008 roku w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2008, największa impreza targowa branży budowlanej w Polsce.

Więcej

KREISEL o innowacyjności

Konkurencja, innowacyjne projekty i metody zarządzania firmami - to główne tematy, jakie poruszone zostały na konferencji „Innowacyjna Gospodarka".

Więcej

EURO 2012 – szanse nie tylko sportowe

Poznań jest chyba obecnie najbardziej zaawansowany w przygotowaniach do EURO, ale tak naprawdę do wykonania pozostał jeszcze ogrom działań.

Więcej

Rekordowy początek roku

KREISEL notuje rekordowy rok. Po pierwszym kwartale obroty firmy przekroczyły...

Więcej

Nowa fabryka w Lubieniu Kujawskim

Pod koniec stycznia odbył się przetarg, a już 9 lutego w siedzibie KREISEL odbyła się uroczystość podpisania aktu notarialnego...

Więcej

KREISEL = silna marka

KREISEL w czołówce marek budowlanych w Polsce! W najnowszym rankingu Budowlana Marka Roku 2006 prowadzonym przez ASM...

Więcej

KREISEL na BUDMIE 2007

Od 23 do 26 stycznia na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywały się Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2007.

Więcej

Zapraszamy na BUDMĘ!

W dniach 23-26 stycznia na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się tradycjne, największe w Polsce Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2007.

Więcej