Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL na BUDMIE 2007

 

Od 23 do 26 stycznia na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywały się Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2007. W tegorocznej BUDMIE nie zabrakło obecności firmy KREISEL, jednak była ona nieco inna niż w latach poprzednich…

W przeciwieństwie do ubiegłorocznych targów, na BUDMIE 2007 firma KREISEL postawiła na stoiska specjalistyczne. I tak najciekawszą formą ekspozycji, która przyciągnęła najliczniejszą widownię były warsztaty dla wykonawców prezentujące „na żywo” technikę silosową SILOTECH. Prowadzone co 2 godziny pokazy prezentowały cały proces maszynowej aplikacji zapraw budowlanych na „zaimprowizowanym” placu budowy. Prowadzącymi byli doradcy z grup SILOTECH SERWIS, którzy po każdym pokazie prowadzili rozmowy handlowe i porady techniczne dla zgromadzonych wykonawców. Taka forma prezentacji warsztatowej, także zdaniem przedstawicieli targów, to doskonały sposób na przyciągnięcie tych właściwych klientów, którzy zainteresowani są stosowaniem techniki silosowej na budowach. Ciekawą atrakcją podczas pokazów była możliwość spróbowania pracy z pistoletem tynkarskim (rozdawane były specjalne kombinezony ochronne dla oglądających pokazy wykonawców). Ważne jest także to, że warsztaty silosowe odwiedzali licznie uczniowie szkół budowlanych, co pozwala mieć nadzieję, że będą oni korzystać z tego typu nowych rozwiązań jak SILOTECH.

Poza warsztatami SILOTECHU, KREISEL zaproponował także stoisko w Centrum Budownictwa Sportowego, na którym gościliśmy tych wszystkich, którzy zainteresowani byli ofertą KREISEL dla powstających lub remontowanych obiektów sportowych. Ale odwiedzało nas także wiele osób zainteresowanych nasza strategią w marketingu sportowym, która jest od ponad 8 lat podstawowym narzędziem budowania silnej marki KREISEL. Warto dodać, że KREISEL, jako Mecenas Strategiczny Programu na Rzecz Rozwoju Infrastruktury Sportowej był także oficjalnym partnerem Centrum Budownictwa Sportowego na BUDMIE. A CBS, to bez wątpienia najbardziej dynamiczna „działka” na BUDMIE, która w porównaniu z rokiem 2006 ponad dwukrotnie zwiększyła swoją powierzchnię!

I wreszcie trzecia ekspozycja – tradycyjnie już na BUDMIE prezentowało się nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe, czyli samochód szkoleniowy KREISEL, tym razem debiutujący w nowej szacie graficznej wykonanej przed tegorocznym sezonem budowlanym. MCS będzie w tym roku wyjątkowo „ruchliwy”, bo jak tylko zacznie się sezon będzie wykorzystany w licznych szkoleniach i pokazach firmy KREISEL nie tylko w całej Polsce, ale już dziś wiadomo, że także zagranicą (m.in. na pokazach w Sanki Petersburgu organizowanych w kwietniu przez KREISEL RUS).

Zdaniem przedstawicieli KREISEL, właśnie pokazy, warsztaty, ekspozycje techniczne – to przyszłość naszej obecności na BUDMIE. „- Warsztaty dla specjalistów i prezentacja nowych produktów i technologii w praktyce zdecydowanie lepiej się sprawdza, niż tradycyjne ulotki, wzorniki i prezentacje komputerowe, które dotychczas preferowaliśmy na BUDMIE. Sądzę, że tak jak w tym roku, także w latach następnych, BUDMA dla nas będzie miejscem właśnie profesjonalnych warsztatów, podczas której najlepiej można przekonać tego docelowego klienta – wykonawcę do naszych rozwiązań” – podkreśla Jarosław Muczek, Wicedyrektor Marketingu KREISEL.

Więcej info na temat samej BUDMY 2007 wraz z podsumowaniem - na oficjalnej stronie Targów BUDMA 2007. Zapraszamy!

30.01.2007

Wstecz