Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL na Budmie

 

Prawie 1600 wystawców z 29 krajów i ponad 65.000 gości - tak w liczbach prezentowały się tegoroczne Targi Budma i Budmasz. Rekordowe targi odbyły się w dniach 22-25 stycznia w Poznaniu. Nie zabrakło na nich oczywiście firmy Kreisel Technika Budowlana.

Poznańskie targi są największą w Europie Środkowo-Wschodniej imprezą tego typu. Tłumy zwiedzających przyciągnęły nie tylko liczne nowości produktowe (na targach pokazano ich aż 150), ale także ciekawy program, konferencje i konkursy. Panele dyskusyjne obejmowały swoim tematem m. in. budownictwo, nowe technologie, energooszczędność i urbanizację. Wśród firm wyłoniono czternastu laureatów nagród Złotych Medali. Organizatorzy wyróżnili również najlepsze i najciekawsze stoiska.

Podczas targów Kreisel promował swoje nowoczesne produkty z zakresu chemii budowlanej.  Na stoisku w pawilonie pierwszym prezentował praktycznee rozwiązania związane z techniką silosową, najbardziej oszczędnym i racjonalnym sposobem przygotowania i obróbki  tynków i zapraw na miejscu inwestycji budowlanej. W pawilonie 3A, firma miała drugie stoisko,  gdzie oprócz spotkań rozmów branżowych, propagowana była szeroka oferta produktów glazurniczych i loteria promocyjna.

Stoisko w swojej formie miało akcenty zbliżających się mistrzostw europy piłki nożnej EURO 2008, firma w ten podkreśliła swoją strategię i rolę marketingu sportowego.

Ponadto firma KREISEL wraz partnerem firmą RÖDL & PARTNER zorganizowała warsztaty dla fachowców budowlanych z bardzo istotnych dla branży tematu „Twoja firma Twoim sukcesem, czyli jak zostać przedsiębiorcą?" tj. warsztaty dla przedsiębiorczości i małego biznesu w branży budowlanej. Warsztaty miały miejsce w paw.15 Sali nr 503, 24 stycznia o godz. 10.00

28.01.2008

Wstecz