Schowek
Schowek (0)
Indeks produktów

KREISEL o innowacyjności

 

Konkurencja, innowacyjne projekty i metody zarządzania firmami - to główne tematy, jakie poruszone zostały na konferencji „Innowacyjna Gospodarka". Spotkanie to, zorganizowane 14 stycznia w poznańskim hotelu Sheraton, zgromadziło czołowych przedsiębiorców z Wielkopolski.

Poznańska konferencja odbyła się w ramach cyklu „Innowacyjna Gospodarka", który jest realizowany w największych miastach w Polsce. Co ciekawe, Poznań plasuje się na najwyższych pozycjach w rankingach innowacyjności regionów. Na spotkaniu, oprócz przedstawicieli zarządów największych spółek, pojawili się członkowie władz lokalnych, kadra naukowa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza oraz eksperci od innowacyjności.

Dyskusje obejmowały głównie tematy innowacyjności regionu i biznesu oraz finansowania rozwoju firm.

- U nas innowacyjność jest celem do osiągnięcia sukcesu. Innowacja to inaczej reguły branży. Nasza branża jest typowa dla B2B. W związku z tym wszystkie działania ulegają ciągłej korekcie, skąd firma jest stawiana przed zadaniami innowacyjnymi. W branży zapraw, tynków, dociepleń jest na rynku 100 firm. Musimy być konkurencyjni, aby istnieć w handlu. Kluczem do sukcesu jest więc kreatywność, na którą pracuje cała nasza firma. - mówił podczas konferencji Krzysztof Baran, dyrektor marketingu spółki KREISEL Technika Budowlana.

Patronat Honorowy nad cyklem konferencji sprawują: Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej.

17.01.2008

Wstecz